Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 99

Tema: Jeste li razmisljali o organizovanju susreta forumasa

  1. #51
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ne do bog Boraf ...jezik pregrizo sta ce tebi da bude kad si mi ko Blek Stena ......................

    Sad set mogli da dajete onako orentacionalno predloge za mesto sastanka i koje vreme vam odgovara kao koji vam mesec odgovara ,cisto da se vidi od prilike kako bi se to odvijalo......................eto sad izvolite ko ima zelju
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  2. #52
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ja cu biti toliko parlametaran i reci , da mi svaki termin odgovara . Ove godine imam odmora na pretek , tako da neznam ni sam hocu li sve uspeti iskoristiti . Imam ni manje ni vise , nego 72 radna dana da odmaram . U zimskom periodu sam non stop imao neke imtervencije i dezurstva , i dan po dan nakupilo se . Sem toga vi ste u dijaspori , i kod vas tamo je drugacije i morate se povinovati volji poslodavca . Meni sada odgovara samo ovde negde , jer jos nema viza za putovanje van zemlje . Jedino u svom pasosu imam jos uvek vazecu vizu dok sam bio u Moskvi , radeci na CMT-u . Ima valjda neko od forumasa i odavde , neko ce i od vas doci ovamo , pa cemo se nekako skupiti . Dajte predloge ko sta zeli , a za mene ce valjda negde biti mesta . Volim vas sve .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #53
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Borafe ja idem dole od 11 Jula do 5 Agusta pa ako mozemo u tom

    periodu predvideti nesto, za neki koji su isto dole i za koji ce doci

    istom periodu nek se jave ako su zainteresovani ....
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dakle , svi zainteresovani , vezano uz Lacikin termin , neka daju svoje misljenje o terminu , i mestu eventualnog okupljanja . Meni , kako sam vec ranije rekao , svaki termin odgovara .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Boraf meni je zao ali ja ove godine ne idem za Yugu tako da cu vas mozda sresti ako bude nesto organizovano u zimu ili sledece godine .................zao mi je stvarno.......
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  6. #56
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma jos nista nema od toga . Kao da je onaj prvobitni entuzijazam splasnuo . Ali vidim da ideja jos uvek zivi . Znaci Strawbwrry , prepustas me na milost i nemilost Maci i Vrapchetu . Sta cu ja sa njima bez tebe ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #57
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ma ne brini Boraf znam ja da ce Vrapche da vodi racuna o tebi i da ce da ti cvrkuce na ramenu a i Maca isto, mozda ce malo da te ogrebe ali ako treba ja cu da dodem pa makar na 2 dana ............... :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  8. #58
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bices mi potrebna , da zajedno lecimo junacke rane .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #59
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Pa ako je tako Boraf da ti ja trebam dolazim ja ma kud pukolo da puklo..................heheh... :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #60
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Srcem i dusom osecam da je tako , a kako ce biti sa tim nasim susretom forumasa , videcemo . Velika praznina bi se osecala kada se nebi i ti pojavila . Naravno svi sta mi dragi , svako na svoj nacin , ali si mi ti posebno prirasla srcu . Veselio sam se kao malo dete kada si mi rekla , da je tvoja mala sa mojom pesmom pobrala toliko aplauza , sto mi je bilo veoma drago . Divio sam se i tvom postenju , jer si trazila da ti se predstavim kao autor pomenutih stihova , ne zeleci da se niko , pa ni tvoje dete okiti tudjim perjem . Posteno nema sta .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •