Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 99

Tema: Jeste li razmisljali o organizovanju susreta forumasa

  1. #61
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Srcem i dusom osecam da je tako , a kako ce biti sa tim nasim susretom forumasa , videcemo . Velika praznina bi se osecala kada se nebi i ti pojavila . Naravno svi sta mi dragi , svako na svoj nacin , ali si mi ti posebno prirasla srcu . Veselio sam se kao malo dete kada si mi rekla , da je tvoja mala sa mojom pesmom pobrala toliko aplauza , sto mi je bilo veoma drago . Divio sam se i tvom postenju , jer si trazila da ti se predstavim kao autor pomenutih stihova , ne zeleci da se niko , pa ni tvoje dete okiti tudjim perjem . Posteno nema sta .
    Hvala na lepim recima pohvale a puno me je obradovalo da sam bas to ja koja je prirasla tvom srcu od svih ovih finih dama na forumu. Zao mi je samo sto kcerka nije mogla da procita i prezime autora samo ime i tvoj nick ali sledeci put kad bude se prestavljala sa ovom zadnjom tvojom napisanom pesmom bice i naglaseno prezime, a ja cu da snimama i da ti pokazem koji ce da to bude aplauz, jedino ja malo tesko kad ona prevede na Swedskki i Nemacki pa mozda ne zvuci onako kako je na nas jezik ali slusaoci to razumeju.................hvala jos jednom sto si dozvolio da predstavi tvoju pesmu ...............

    A sto se tice sastanka ja sam uvek za ali ovo leto nisam planirala da idem za Yugu imama drugo planirano ali nikad se ne zna a ja sam ti rekla Boraf ako bude negde van zemlje ja cu ti sredim vizu i nije problem nikakava
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  2. #62
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Znao sam da si pravi drug , i da se na tebe uvek mogu osloniti . Normalno je to da na drugom jeziku to drugacije zvuci , ali je bitno da se ocuva smisao onoga sto sam hteo reci . To je najbitnije . Ljudi razumeju osecanja , bez obzira na kom su jeziku iskazana . Ako je to kod "hladnih" skandinavaca , imalo takvog odjeka , svaka cast . Znaci da je mala (neznam joj ime ) to iskazala na pravi nacin . Mnogo znaci kada se zna nesto iskazati tako da udje u srca i duse slusalaca . Jos jednom , hvala na svemu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #63
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Izgleda da su svi osim mene i tebe izgubili volju da ista pisu o sastajanju .....................ma mi cemo u dvoje Boraf da napravimo parti a oni neka nam se pridruze ako hoce ................heheh bice zabavno............. :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #64
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Sta da se radi , ako je tako da je sve ostalo na tebi i meni , nemam nista protiv . Posle neka budu zavidni i ljubomorni , kada budu culi kako je nama bilo lepo . Hej , pa valjda im necemo bas sve ispricati ? Neka ponesto ostane nasa tajna , kako bi nam imali na cemu zavideti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #65
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    A tako znaci , hocete napraviti randez - vous samo vas dvoje , a ja koji sam mislio da posetim borafa uskoro , hm izgleda moracu da predvidem nesto drugo .....
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  6. #66
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma ne , nego vidimo da je sve pomalo palo u zaborav , i da ima malo interesovanja za tako nesto . Pa ko velimo Strawberry i ja da ne propadne ideja , da se bar mi sastanemo , pa sta nam bog da . Znao sam da ce neko reagovati na sve to .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #67
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    HHHaaaahhhaaa ma jel de , nego mislim dali bi se mogli videti jedno posle podne kod tebe ili negde po tvom izboru ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  8. #68
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    U svako doba , i gde god ti hoces . Samo se javi na vreme , da znam .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #69
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Poslacu ti na pm broj telefona , kad sam u Subotici koristim samo taj broj i mozes uvek me naci .... ma javicu se na vreme ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  10. #70
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Vazi Lacika . Pa cujemo se valjda , a nadam se i vidimo . Isto tako cu ti odgovoriti svojim brojem telefona .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •