Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 48

Tema: kaze da je nevina

  1. #11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    DA LI TI SMETA ILI JE ZABRANJENO AKO JESTE RECI MI DA ZNAM

    PA VEROVATNO STO SLABO VIDIM I LAKSE MI JE
    ZABRANJENO je pisati sa velikim slova ista pravila kao na chat. Meni je iskreno da ti kazem smaranje da citam nekoga koj pise sa CAPS. Kazes da ne vidis dobro evo iza mene moja keva ona isto nevidi kako treba ebiga godine su u pitanju i bas mi kaze da ova tvoja boja se ne vidi bas najbolje.

  2. #12
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    DA LI TI SMETA ILI JE ZABRANJENO AKO JESTE RECI MI DA ZNAM

    PA VEROVATNO STO SLABO VIDIM I LAKSE MI JE
    ZABRANJENO je pisati sa velikim slova ista pravila kao na chat. Meni je iskreno da ti kazem smaranje da citam nekoga koj pise sa CAPS. Kazes da ne vidis dobro evo iza mene moja keva ona isto nevidi kako treba ebiga godine su u pitanju i bas mi kaze da ova tvoja boja se ne vidi bas najbolje.
    Ja moram da sam promasila to pravilo na pochetku kad sam se registrovala ako je tako ja cu se potruditi da ne pisem u caps ali ne vidim sta je to problem, a sto se boje tice pitaj kevu da li mozda se crvena boje vidi bolje meni nesto ta boja titra pred ocima ali eto za kevu sve.......
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #13
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    DA LI TI SMETA ILI JE ZABRANJENO AKO JESTE RECI MI DA ZNAM

    PA VEROVATNO STO SLABO VIDIM I LAKSE MI JE
    ZABRANJENO je pisati sa velikim slova ista pravila kao na chat. Meni je iskreno da ti kazem smaranje da citam nekoga koj pise sa CAPS. Kazes da ne vidis dobro evo iza mene moja keva ona isto nevidi kako treba ebiga godine su u pitanju i bas mi kaze da ova tvoja boja se ne vidi bas najbolje.
    keva ti cita po forumu

  4. #14

    Podrazumevano

    pa eto ja pravim sam ovde pravila kako mi odgovara tako ce biti. Znaci no caps!! Kao sto si i sama primetila 99,9% korisnika pisu bez caps.

    Zeze brate da i keva mi cita forum zar ne sme da se druzi s nama?

  5. #15
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    pa eto ja pravim sam ovde pravila kako mi odgovara tako ce biti. Znaci no caps!! Kao sto si i sama primetila 99,9% korisnika pisu bez caps.

    Zeze brate da i keva mi cita forum zar ne sme da se druzi s nama?
    ma sme nego sad moram kulturnije pisat rece ti mama kakve budale primas na forum brisi to necu vise biti bezobrazan mama izvini bicu dobar mislim tako i nako sam ja uvek fin i dobar

  6. #16
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Kao sto sam rekla vec u prethodnom navedenom tekstu da cu se potruditi da nekoristim caps. A ti nemoj da budes iznerviran i da to sto si napisao zvuci ko naredenje..........a mozada mi se cini.
    A jeli mafija da li je ovaj foruma radi nas da nam bude lepo i da ne budemo optereceni sa kojom bojom ko pise, sa koja slova ili kako ko sta hoce ili je forum radi tebe da bi se reklo da si urednik ovog foruma i da bi mogao ovake izjave da pises ................mislim da malo razmislis da li je to uredu sa tvoje strane ................bez ljutnje.

    A ja koliko se secam da sam negde procitala da je Nina napisal na jednom topicu pokusacu da citiram Ninu svojim recima jer nemogu sad da to trazim "MA MI SMO TI OTKACEN FORUM I OVDE MOZES SVASTA DA RADIS"

    Mislim da nisa nista strasno uradila jer sam koristila samo CAPS jer mi je stvarno lakse pri pisanju........
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #17

  8. #18
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    ajd da pustimo mame i tete i da se vratimo natrag na temu
    Moze li jednoj mami i teti da bude oprosteno ako nekad pise sa CAPS ili da oslepim ..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #19

    Podrazumevano

    pa dosta smo mi opusteni ali ipak ima par stvari/pravila koje morate da postujete. U ostalom ja nisam urednik foruma nego vec Administrator i Onwer celog YuCafe Network-a. Necu da se foliram s time samo nemoj da mi saras ceo forum sa CAPS molim te! molim vas!

  10. #20
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    pa dosta smo mi opusteni ali ipak ima par stvari/pravila koje morate da postujete. U ostalom ja nisam urednik foruma nego vec Administrator i Onwer celog YuCafe Network-a. Necu da se foliram s time samo nemoj da mi saras ceo forum sa CAPS molim te! molim vas!
    Nema problema sarati sa CAPS

    Mislila sam na Administratora ali napisal sam urednik a nije bila namera da nekog omalovazim sa funkcijom...............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •