Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Naučite izmasirati njenu vaginu

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Poruke
    16

    Podrazumevano Naučite izmasirati njenu vaginu

    Kod masaže vagine jači je naglasak na zdravlju nego na uzbuđenju. Bez obzira na to, ona može voditi u veliki užitak i biti vrlo korisna za istraživanje erogenih zona na vagini, ali i kao predigra. Partnerica neka zatvori oči i neka se potpuno prepusti vašim čarobnim prstima te se usredotoči samo na osjećaje na vagini. Masažu vagine preporučuju taoisti.
    Započnite masirati

    Prije nego započnete s masažom vagine, na prste nanesite dovoljno ovlaživača. Više nego za zadovoljavanje prstima. Time ćete brže postići nabreklost i vlažnost spolovila partnerice što će povećati osjetljivost vagine.

    Započnite s masažom stidnih usana na način da svaku uzmete među prste i nježno ih masirate po cijeloj dužini. Možete ih i trljati jednu o drugu. Kad osjetite da vulva postaje nabrekla i vlažna, možete pažljivo i polagano gurnuti prst ili dva u vaginu i stimulirati različite dijelove vaginalnog kanala. Taoisti su taj kanal nazvali soba žada.

    S prstom/ima kružite po vagini i dodirujte gornju, donju i bočne strane unutrašnjosti. Ako osjetite da vaša partnerica na dodir određene točke intenzivnije reagira, na toj se točki zadržite dulje i malo ju istražujte. Ne zaboravite da kod masaže vagine orgazam nije glavni. Partnerica neka ostane uzbuđena, ali neka ne dostigne vrhunac tijekom masaže.
    Podjela vagine i penisa

    Taoisti so odkrili da svaki dio vagine odgovara određenom dijelu tijela i da ručnom masažom određenog dijela vagine stimulirate i revitalizirate cijelo tijelo. Slično kao kod refleksnih točaka na stopalima.

    Najdublji dio vagine, koji leži sasvim blizu vrata maternice (masaža tog dijela trebala bi stimulirati srce i pluća), po mišljenju taoista refleksološki je povezan sa slezenom i gušteračom. Malo niži dio je povezan s jetrom, a masaža najnižeg dijela, onoga koji je na samom ulazu u vaginu, blagotvorno djeluje na bubrege....

    http://dnevnohr.com/Intima/nauite-iz...nu-vaginu.html

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Najdublji dio vagine, koji leži sasvim blizu vrata maternice (masaža tog dijela trebala bi stimulirati srce i pluća), po mišljenju taoista refleksološki je povezan sa slezenom i gušteračom. Malo niži dio je povezan s jetrom, a masaža najnižeg dijela, onoga koji je na samom ulazu u vaginu, blagotvorno djeluje na bubrege....

    Jaaaaaaoooooooo mislim da mi je potrebna jedna masaza...
    Imam problema sa srcem i plucima... ustvari sa svim (preostalim) unutrasnjim organima.... hahaha

    Tonio jesil ti izvezbao prstice...?

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •