Strana 184 od 298 PrvaPrva ... 84134174182183184185186194234284 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.831 do 1.840 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #1831
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    e ovako vece ne daj Boze vise nikada pa umalo ne zavrsi na hitnoj radi chata ali sreca na kraju sve dodje kako treba na svoje mjesto samo dzaba proli suze cccccccccccccccccccc
    moj spasitelj__________________________

  2. #1832
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    radno radno radno
    moj spasitelj__________________________

  3. #1833
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Dan je tek zapoceo a ja vec dobila sve informacije o desavanju dok me nije bilo... hahahhaaha

    do veceras ima jos punoooo, tako da cu vam napisati ceo protok danasnjeg dana tek sutra..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #1834
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    predhodno vece sam provela jebeno lose.... uh...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #1835
    Senior Member nebo26 avatar
    Datum registracije
    28.10.2006
    Poruke
    1.163

    Podrazumevano

    predhodno vece je prvo bilo katastrofa pa onda se sve vratilo u normali kako i treba
    nisam jak ko super men, nisam brz ko munja,nisam lep ko tom crus,ali zato lizem ko lesi

  6. #1836
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    predhodno vece sam provela odlicno uz jedno predivno drustvo i familiju...
    (misli se na pravu familiju i familiju sa neta... hahaha )

    volim i ja vas SVEEEE....

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #1837
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    jao predivno prvo su moja seka i njen muz dosli kod mene na kavu i dobila sam divno cvijece od sekinoga muza hvala Dragane pa smo cekali da nam dodje nas Garavi da idemo na koncert bijelog dugmeta odvezao nas je muz od seke do gore koncert je bio super barem meni je bilo ok sa drustvom u kome sam bila poslije koncerta smo otisli na pice i tanz caffeex barili konobaricu za Garu hahahhhahahhahahhahaha jaoooooooooo hahhahahhhaha ma bilo je super samo mi zao sto nije bilo malo duze vece jer sa drustvom takvim je supeeeeeeeeeeer
    Garaviiiiiiiiiiiiiiiiiii pile moje slatko vidimo se opet hahhahahhahahha u Becu dobijes broj hahhahahhahhahahahha telefona

    sekiceeeeeeeeeeeeeee volim te ludacooooooooooooo mojaaaaaaaaaaaaaaaa
    moj spasitelj__________________________

  8. #1838
    Senior Member nebo26 avatar
    Datum registracije
    28.10.2006
    Poruke
    1.163

    Podrazumevano

    super prvo na chat do pola jedan pa onda u disco kod djoganija bilo super
    nisam jak ko super men, nisam brz ko munja,nisam lep ko tom crus,ali zato lizem ko lesi

  9. #1839
    Senior Member Garavi avatar
    Datum registracije
    05.03.2005
    Lokacija
    Stuttgart-Bijeljina
    Poruke
    1.542

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    jao predivno prvo su moja seka i njen muz dosli kod mene na kavu i dobila sam divno cvijece od sekinoga muza hvala Dragane pa smo cekali da nam dodje nas Garavi da idemo na koncert bijelog dugmeta odvezao nas je muz od seke do gore koncert je bio super barem meni je bilo ok sa drustvom u kome sam bila poslije koncerta smo otisli na pice i tanz caffeex barili konobaricu za Garu hahahhhahahhahahhahaha jaoooooooooo hahhahahhhaha ma bilo je super samo mi zao sto nije bilo malo duze vece jer sa drustvom takvim je supeeeeeeeeeeer
    Garaviiiiiiiiiiiiiiiiiii pile moje slatko vidimo se opet hahhahahhahahha u Becu dobijes broj hahhahahhahhahahahha telefona

    sekiceeeeeeeeeeeeeee volim te ludacooooooooooooo mojaaaaaaaaaaaaaaaa
    Eto milka je rekla sve osim koju sitnicu sto je preskocila al et necemo u detalje
    haos je bio hvla satka milki djedjo .... i da napomenen da je konobaric GROM he,heeeee

    naravno eto mene ubrzo kod vas

  10. #1840
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Garavi
    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1
    jao predivno prvo su moja seka i njen muz dosli kod mene na kavu i dobila sam divno cvijece od sekinoga muza hvala Dragane pa smo cekali da nam dodje nas Garavi da idemo na koncert bijelog dugmeta odvezao nas je muz od seke do gore koncert je bio super barem meni je bilo ok sa drustvom u kome sam bila poslije koncerta smo otisli na pice i tanz caffeex barili konobaricu za Garu hahahhhahahhahahhahaha jaoooooooooo hahhahahhhaha ma bilo je super samo mi zao sto nije bilo malo duze vece jer sa drustvom takvim je supeeeeeeeeeeer
    Garaviiiiiiiiiiiiiiiiiii pile moje slatko vidimo se opet hahhahahhahahha u Becu dobijes broj hahhahahhahhahahahha telefona

    sekiceeeeeeeeeeeeeee volim te ludacooooooooooooo mojaaaaaaaaaaaaaaaa
    Eto milka je rekla sve osim koju sitnicu sto je preskocila al et necemo u detalje
    haos je bio hvla satka milki djedjo .... i da napomenen da je konobaric GROM he,heeeee

    naravno eto mene ubrzo kod vas
    kuku garo sta sam zaboravila hahhahahhahhahahhaha samo ti dopuni ako sam nesto propustila hahhahahahahahhahhahahahha
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •