Strana 2 od 298 PrvaPrva 12341252102 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    MENI JE danas popodne na poslu prosao dosadno:S
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jagodica
    a ti lutko(nadjamodels) ne idesh u skolu
    Ma juce nam je bio dan sporta a danas dan skole tako da danas nisam isla u skolu no sam spavala jer sam obicno jutarnja smjena pa bar jedan dan da spavam koliko hocu.
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  3. #13
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ustala sam ne znam ni ja davno kamaru sati ima ........muvala se po radnjama kupila prijateljici poklon i cvece jer joj je rodendan..........nasla se sa kcerkom i isle na rucak .............dosla kuci napravila nesto za veceru .......spremila se,napucala kako moja jedna drugarica kaze...........otisla na rodendan..........maskembal ali neplanski ...........moja prijateljica nema sta nema i koje stilove i sta sve da smo se nas 15 komada sve maskirale od glave do pete...prvo sam bila kao arapkinja ma dobro mi stoji ali vruce pod onom maramom ko Jasar Arafat .................pa onda sam bila ko harmska zena ili trbusna plesacica kao je to seksi ono sve zvecka sve prekriveno a sve se vidi .......i kao treca varijanta zena kauboj a joj duga crvena perika kaubojski sesir i kozni crni mantil sa mamnuzama na kaubojskim cizmama pozelila sam da zivim na divljem zapadu........i na kraju jedna igra koja bolje lize lizalo i pobednica dobila dildo na poklon ...............ebiga ja na drugo mesto dosla dok jedna kaze da sam na trecem ali nema veze drugo ili trce isto je ali nije prvo ........hahahah.........dosla kuci i da vidim e-mailove malo tipkala Dadiju i on poslao pesmu divljivepar i zako ci mi celi compjuter i ugsim i ponovo upalim i cujem pesmu tu i gde vepar rokce ili skici ali sam ton ugasila i odgovaram na forum jer mi se san razbio.......i jos malo za pojedine ce da bude dobro jutro ...........a za mene sad laku noc .....bay bay bay
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    jos uvek ga provodim
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #15
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Takodje!!!!!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    danas sam radila
    popodne sam provela fantasticno
    celi dan na kupanje
    sunce voda....ih milina
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #17
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano

    bila sinoc na otvaranju od caletove diskoteke,
    bilo fantasticno...
    pa danas se kuvala malo bilo mnogo zega,
    kasnije sam bila na treningu takodje je bilo
    fantasticno... : ))

  8. #18
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    bila na moru...jebesh solarij; nikako boje da dobijem. E ustala u 9, popila kaficu i gas na more...e *ebala macku majku, izgorela do kraja (koja sam ja budala)...e tek sad sve crveno...kuku majko..

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    uh sto volim moooooooooooore
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  10. #20
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    JA vishe volim planinu!!!!!!!

    Eh danas sam ustala u 8 h bila na kompu do 1 h coolirala malo,setala se po dvorishtu pa usla u kucu jer je bilo 34 stepena napolje do 4 sata onda sam pozvala momka da se dogovorimo danas za grad spremila se otishla u grad na sladoled,picu i td.......
    Posle se prosetala da vidim sta se radi po naslju odavno nisam isla po komsiluku dvoje momaka se pobilo zbog mene zamalo policija nije doshla ja se iznervirala ma sve to zbog mene kuku kako me je bilo sramota i evo sad kuckam i tako posle cu u krevet,..................
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •