Strana 281 od 298 PrvaPrva ... 181231271279280281282283291 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.801 do 2.810 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #2801
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Danasnji za sada lepo a vikend jos lepse...rodjendan i izlozba u isto vreme...bas sam se lepo provela...da je svake godine ovako

    moje dve slike na izlozbi


    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #2802
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Djedja prelepe su..

    Ja sam do sad dan provela radno..malo se javim u forum i odem u setnju i u kupovinu pa cu na kaficu...

  3. #2803
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Djedja.. slicke su ti fenomenalne... !

    Kako sam danas provela dan...? vako...:
    jutros na poso osla.. decu za skolu u 7h probudila, kao po obicaju telefonski (eh sta bi mi bez mobilnog hahaha)
    radila do 11 i pobegla.. osla kod sina i starije cere u skolu.. zatim u drugu skolu zbog mladje cerkice... pa dosla kuci... tusnula se i sredila .. bila malo za kompom i osla posle u solarijum..i malo sam se previse grilala... hahhaha "RES PECENA KOKA"
    trebala sam jos otic u kupovinu... al sam odlozila za sutra... a veceras nazvala gospona da svrne s posla i nakupi ono sto je bas bilo potrebno...
    i sad eto uzivam sa vama jos neko vreme pa begam na pavanje..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #2804
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahha zanimljivo.... (kao i svaki dan)

    Danas je Dorian Steid (moderator) imao fotoshooting nekih 2-3 sata u krugu nase firme... te na stepenicama, te po hofu...

    fotografi na sve strane a ja sva nevaljala.... unosili smo neke palete sa materjalom a kamere na sve strane.. Dorijan dolazi kroz hodnik i namesta kosu a ja mu kazem super ti je, odlicno izgledasa on se nasmeje... i sad kako imamo one stepenice sa vanjske strane u slucaju pozara, njemu naredili da se popne nekoliko stepenika i da se drzi jednom rukom dok ovi slikaju hahahhahaha i ja se razderem hej hej Dorijan nastavi do drugog sprata a ja te gore cekam hahahha a stvarno bas te stepenice vode u radionici nase firme... hahahahahaa a joj svi se okrecu... hahaha bruka...
    Jos mi ovi nasi radnici pokazuju da cutim, al gde, ja se zacenila od smeha...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #2805
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    od 8:30 do 14:00 radio bio malo u banci obaveze neke da zavsim rucao kuci malo odspavaoa opet na poslu od 17:30 pa trebalo na poslu do 21:00 onda idem u provod u bp;ji zivot
    a mozda i na forumu bem mu misa od kako sam tu zarazio se

  6. #2806
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    dan mi je bio super..dok me neka budala nije iznervirala..ali da vam opet kazem sta sam radila...ujutru bila u skoli od pola 8h do 14h,dosla kuci ..odma na net i bila malo na chatu,gde sam se smijala kao nikad..ja i moja seka jahacica jelena hahahaha...koju vojim puno..onda malo pajkila..reko da se odmorim od svega i opet na chat gde sam se posvadjala sa jednom budalom..hehe..ali inace sam super :P

  7. #2807
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ustala sam u pola 5 .... spremila se za nekih 20 minuta... kaficu mi gospoon muz skuvao (kao po obicaju) ... dok sam ja kaficu ispijala moja se mladja cerkica spremila i krenemo... Stigle smo kod U6, Deja je osla da pozove lift a ja navratila da joj kupim sendvic.. vracam se, ona stoji kod vrata i neda da se zatvore a 3 tipa stoje ispred, gledaju i cujem kako o meni nesto pricaju, riba ovo ono... .... reko aj momci na poso, sta ste zinuli i nasmejem se... stigle smo blizu mog posla skoro pa trebamo izac iz tranvaja, svi namrgodjeni i jos pospani a ja nasmejana i sva opicena navalila da pucketam zvakom... hahahha cujem neki se bune a ja jos jace... malu sam odvela dedi.... prolazim kroz krug firme, srecem nase radnike (jedan od njih je onaj sto je hteo da me zeni, sa frljavim ocima) i pozovem ih na kafu... hahhaha NE DA IM KUVAM vec kod automata...
    i tu vec pocinje ludilo... uz kaficu i cigaretu..
    zatim malo posla pa sledeca kafa... i tako sve do 16h...
    Posle posla sam osla kod cece gde je i viki bila.... dogovorile smo se da se nadjemo tamo da bi cecu na bus ispratile... krecemo ti mi sa dva kofera i jednim detetom... ceca i viki obucene u jeans jaknice i jenas pantalone a ja kratak jeans na kukove i bela majcica koja je otvorena preko ramena, sa Andjelom zlatnih krila i plave kose...
    ja vucem veci a viki vuce manji kofer dok ceca vodi Stefana za ruku... svi nas gledaju... tek ce viki "Idu tri sestre, a koju od nas svako gleda...?" ja se nasmejem i kazem joj "ma ne gledaju mene, vec Andjela (mislila sam na Andjela sa majce)" hahahhaa
    Viki nije zapazila i zakaci Stefana onim koferom, Stefan padne i ja isto nisam primetila i prodjem detetu sa drugim koferom preko prsta.. u tom ce ceca "idu tri sestre, jedna je oborila dete, druga ga pregazila ......." hahahahahaha
    i sve tri u smeh.... nastavljamo dalje... upadamo u S-Bahn... sele smo i vidim ceca mi nesto pokazuje iza mene... okrecem se kad tip iza mene pokusava da me vidi izmedju sedista.. hahaha i tako se pougrasmo "eto ga, nema ga" hahahahaha Viki da se nebi blamirala ustaje i menja mesto... stizemo kod busa sa kojim nam ceca putuje... za nama krece tip.. cekale smo neko vreme... ceca je usla u bus sa malim a ja i viki im masemo... krecemo kuci, kad onaj isti tip meni ks ks... hahhahaha i zove me.. a mene je tesko ubediti.. prilazim mu.. i jos ga pitam zasto je stajao citavih 20ak minuta kod naseg busa dal je nekog ispracao... kaze ne.. i pitam ga odakle je, kaze iz Makedonije...ja ono zacudjeno hmm, tek ce on... ma krenuo sam za tobom... os li mi dat broj.. al mu nisam dala.. vec uzela.. hahhaahhahaahahahhaa a dal cu ga zvati nisam sigurna.. ne verujem da je imao vise od 22 god....
    Zatim smo ja i viki popile kaficu i krenule kuci... to bi bilo to za danasnji dan.... hahahhaa sasvim dovoljno..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #2808
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Radno od ujutru 6 h do navece 18 i 30 h...sa pauzom nekom od nekih 1 i po h ukljucujuci i voznju...sad malo na forum da se javim...idem onda malo u kadu da se opustim i na spavanje...

  9. #2809
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    i ja sam radno provela dan... samo sam na poslu bila skoro 12 sati....
    a na nogama sam od jutros u pola 5 do malopre kad sam stigla kuci.... a stigla sam oko 19h...
    ceo dan na poslu a zatim sam i u solarijum svratila na 20 minuta grilanja hahahahhaa
    sad ispijam kaficu uz forum i chat pa begam pod tus pa u krevet...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #2810
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Eh nakon jucasnje katastrofe danas mi je bilo odlicno,jes da sam se malo gonjala s asistentom na faxu,al kad je neko onak simpatican nije mi krivo ), imala sam cijelo vrijeme trku,al odgovaralo mi je,sada odmaram i veceras cu,ma sve u svemu,bilo je odlicno,punooo sam se smijela,stvarno neznam ko nas onako lude sastavi...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •