Strana 297 od 298 PrvaPrva ... 197247287295296297298 PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.961 do 2.970 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #2961
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ludoooooooooo nasla se sa mojom slatkisicom na kavici,svrljale po trgovinama ajmeeeeeeeeee kupile meni frizider hahahhahahha naj ludji frizider na svijetu mogu stati dva jaj sigurno hahhahahahha pomogla mi da ga donesem doma pile kavicu pa opet u trgovinu hahhahahahha kao i obicno uz brdo smijeha,poslije su mi bile moje necakinje u posjeti super se s njima ispricala i ismijala,i evo me sada s vama na forumu
    moj spasitelj__________________________

  2. #2962
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahahahahaha ljubavi.... kako si samo strpala ona 2 JAJA pitam se..
    hahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahaha


    kao sto je moja ljubav milkica napisala... jucerasnji sam dan odlicno provela i ako sam bila mrtva umorna ...
    sa mojom milkicom umor i ne osecam jer se samo cepamo od smeha..
    a ni vece nije bilo lose... ustvari bilo je odlicno...
    -----------------

    a danasnji dan hahahha pa ovaj .. dosla sam kuci rano hahaha malo pre sunca sam izasla... do 14 sprata... hahahaha
    i napokon legla malkice.. odspavala nekih 3 sata (posto predhodne noci nisam NIKAKO) pa se digla.. dosla do kompa.. ispila prvu jutarnju kaficu.. spremila se i osla u kupovinu... nakupovala sve sto mi je bilo potrebno... dosla kuci pa sam sa svojim curicama raspakovala sve... odvojile smo ves stavile na pranje i sve tri zene haj u kuhinju da kuvamo...
    mama je seckala meso a starija curica je cistila luk... koji sam iseckala i stavila da se dinsta za gulas..
    posle sam umesila za hleb.. odstojalo je to malo pa sam bacila na sto i pocela odvajat kugle za lepinjice.. hahahaha i pocnem oblikovat u srca..
    i kad su to moje cure videle hoce i one da prave srca...
    hahahaha bacila im po kuglu i reko haj cere moje pravimo puuuuno srca... hahahahaha
    coek mi se zbunio kad je doso i svud po kuhinji brasna i srca i pecenih i jos ne pecenih ... hahahahahahahaha
    i tako smo ja i moje curice spremile veceru..ispekle meso, skuvale gulas, mesile lepinjice , napravile od mladog kupusa salatu (rezanac) i princes krofnice...
    od pola 5 do pola 9 smo provele u kuhinji a zatim sam ja od svega toga po malo upakovala, brzo pod tus uskocila i iz kuce zbrisala... hahahah
    malopre sam se vratila..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #2963
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    auu i moj dan je bio lud posto cijelu noc nisam spavala odvezla gdje je koga trebalo dosla doma u 7h ujutro hahhahahhah poranila zena spremila se u Crkvu,opet nazad doma na dorucak sa mojim sekama,onda sam morala da vratim auto covjeku da bi mogao da se vrati za NJemacku hahhahahahhahahha,otisli smo prije toga na pice,mislim nisam vam se pohvalila da sam upoznala jedno divno stvorenje prijatelj od moje medene,jao i dobila sam divan buket cvijeca i evo me napokon doma uffffffffffffffffffff mrtva umorna neispavana auuuuuuuuuuuuuuu al mi nije zao jer znam da sam nekoga ucinila sretnim za sve ostalo me bas briga
    moj spasitelj__________________________

  4. #2964
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Bili porodicno u crkvu, zatim svratili kod mog oca, pa kod draganove majke.. i dosli kuci... rucali... curice su osle u park posle rucka a ja ostala za kompom i zadremala nekoliko puta hahaha posle sam se spremila i haj na trcanje sa mojom starijom cerkom... a tata je trcao sa mladjom hahaha i kad smo se nasli odemo do viki pa sad kuci dosli...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #2965
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    spaval sam mozda 2-3 sata jer noc je bila dugaaaaaaaa ko godina,kad sam ustala jutros u 4 popila kafu i opet legla spavat tamo do 8 sati,onda sam malo ljencarila dok su drugi kuhali kafu haha ,pa sam malo hodala na netu,paaaaaa..........isla u grad,pa ev me opet na netu i veceras pet vani eto...nista posebno
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #2966
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    a citav dan se hebem po kuci radeci cccc

  7. #2967
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Sjajnooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

    dosla s posla jutros oko 4...
    legla i spavala dok me moje curice nisu probudile cvecem... ostavile me malkice jos da odspavam dok su rucak spremile i postavile a zatim me ponovo probudile da rucamo.... sve smo to obavili.. i et sad ispisem koji postic na forumu pa begam vani sa njima....
    Dobila sam naredjenje jutros posle posla, da izadjem sa "NASIM" curicama vani..
    Kaze mi luce moje "ZENO, sad begaj kuci, odmori se od posla, a ujutru kad ustanes cim budete rucale, nateras cure NASE da se spreme pa sa njima negde u setnju do uvece!"
    i et ja sam bas, bas poslusna (kad hocu) hahahaa odoh i ja da se spremim pa begam dok me ne nazove i cuje da sam jos u kuci.. hahahahahhhaa

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #2968
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    lezeci
    pokusala sam da ustanem oko podne..nisam mogla sva sam se bila ukocila..kicma bem je
    onda jedan me poziv umrtvio skroz..rastuzio..obradovao..iskreno malo i naljutio..
    plakala sam ..onda se smejala..ko luda ..sve zbog jednog poziva..ccc
    i malo pre sam ustala jer vise nisam mogla da lezim bez kave i vode

  9. #2969
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Odlicno....
    pre podne me curice moje obradovale... popodne na net provela...
    pridvece izasla i et malopre sam se vratila...
    Bila sam u solarijum,.. zatim u goste NEGDE... i u povratku, usput svratila u jedan lokal na pice gde me neko pozvao da se vidimo..
    a pre nego sto sam kuci stigla (isto usput) hahahahahahaahaha upoznam i jednog slatkog tipa...

    et dovoljno je za danas... ma i previse...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #2970
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    hahahah ma super radeci na posao turbo otisla na posao tamo se ubila od posal pa dosal kuci malo sa kcerkom setali rucali lepile slicice kupala je i sad je strpala u krevt i ja malo na neta

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •