Strana 47 od 298 PrvaPrva ... 3745464748495797147 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 461 do 470 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #461
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ma uzasno sam provela ovaj dan i zadnjih 10 dan ..............pokrenuo mi se kamen u bubregu ....sta vise da kazem ko je imao zna kako mi je
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  2. #462
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ja sam malo bolje nego ovih dana , ali jos uvek nisam "fit" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #463
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Ma super , na svezem vazduhu , bio na takmicenju kao i obicno , ali danas bilo secijalno , takmicenje bilo u parku jedne prelepe trdjave 17-tog veka http://www.aventurier.fr/fr/france/centre/28_dec_chateaumontignylegannelon/index.shtml
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  4. #464
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bilo je ludo i nezaborvno . Bio sam u bolnici na kontroli i nekim snimanjima .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #465
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    klasika; i bila sam kod doktora ...

  6. #466
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Maco , kakva nas je to "greba" spopala .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #467
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    neznam Borafe, ali nikako da dodjem sebi. Izgleda smo ja i ti malo loshi sto se tice cuvanja svog zdravlja ... Nema mi gore nego ici doktoru

  8. #468
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    LAGANO.....!
    Probudila sa oko 10do6 ujutru,pojela ciniju pahuljica i mlijeka,uradila 20 trbusnjaka,spremila se za skolu,krenula........na putu srela stefana.......isla sa njim u skolu,prica li malo o nama.........bio je prilicno coool,samo mi se osmjehivao....u skolu dosadno,zadnji cas iz fizike od sve djece mene izvela pred tablu da me pita,poshto ja ucim pa sve znam,zeznula se dobila 5,prva ocjena ove skolske god.pa 5 i to iz fizike,vratila se kuci isto sa stefanom,kako je bio super prema meni josh vishe ga vooolim,ja mu rekla stefane ova kesa za fizicko ti je toootalno propala jer je vrti po citav dan,on me ono pogleda u oci i tako mi se slatko nasmijao da mi je srce zaigralo,posle me je grlio citav put i govorio mi je tebe najvishe vooolim,ma mazili smo se citav put zao mi je bilo kuci da dolazim.......!
    Kuci dosla,makla sminku,ucila malo,tata dosao sav radostan,otvara novu firmu,ja otisla kod majke i tate u sobu,posle 1sat majka dosla da me istera iz sobe,da joj coce ne preturam po stvarima,ja joj se izdrala i otisla u moju sobu,malo ucila i iz protesta,sjela na komp,zainat majki,ona me lagano cooolirala,vidjela sam da nema nikakve vajde....vrcela se oko nje....i rekla kao ti mi ne dash da ucim ahahhaha ona mi rekla "RADI MENE UCI AKO HOCESH AKO NE BASH ME BRIGA"tvoj problem,ja joj se opet izdrala i sjela za komp.........do sad posle idem malo napolje,uopshte ne izlazim napolje i previshe sam mirna to zabrinjava tatu jer ja brbljam 300 na h,ne ulazim u kucu i svima dosadjujem..i uvjek trazim neshto....!
    I eto tako kako s eovo oduzilo,ne vjerujem da ce nekome past napamet da ovo procita iihihihihihii........!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #469
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano

    dosadno

  10. #470
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    I eto tako kako s eovo oduzilo,ne vjerujem da ce nekome past napamet da ovo procita iihihihihihii........!
    meni je palo napamet.. pa procitala. :P
    zanimljivo, zanimljivo...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •