Strana 5 od 298 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #41
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    ustala u 7h, poslala decu u skolu i ponovo legla... hehe
    kada sam ustala, opet ista prica, spremanje, kuvanje itd...

    a popodne sam tipkala sa mojom macom i bas smo se ispricale... uhhh
    posle toga, je moja mala budalica izasla vani, posto vec moze da otkljuca i pobegla kod kume (kod Foliranta, koji stanuje druga vrata od mene) hehehhee

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  2. #42
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    hehe...faca si kokaro

  3. #43
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ma danas sam cio dan lezala i gledala televizor posle otisla u grad kupila neke kupace,papuce za plazu i josh neke stvari sad me je jedan mali pozvao na tel.i pitao da izadjemo ja ga naravno odbila to ne smijem momku da kazem.............i eto tako sve u svemu ni danas nije bilo loshe..........!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ja sam danas ustala u pet vodila malenu u obdaniste bila na posao
    radila sam samo do 11 i posle dosla kuci ustvari lazem sa posla sam jurila do lugner city da kupim neki bikini ali nisam nasla nista pa sam kupila parfem jil sanders san i tasnu i misa za moj lep top
    posle sam isla po malenu dosla u stan jedno pola sata radila ono klasika brisanje usisavanje pa sam posle isla da pazarim hranu mleko jogurt,kafa itd....
    usput je moja malena dobila josh jednu barbiku iako ih ima da ne lazem jedno 40komada sta cu kada voli lutke
    pa sam dosla kuci kupala je sirila ves kada je zaspala ja sam nazvala anicu (moju najbolju drugaricu) pa smo isle da se malo setamo isle na kafu... sve u svemu strava mi je bilo
    dosla sma u stan..okupala sam se i sada vam pisem
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  5. #45
    Senior Member
    Datum registracije
    03.04.2005
    Lokacija
    misija rupa
    Poruke
    367

    Podrazumevano

    nisam danas isla u skolu tako da sam spavala malo duze(do 12).
    onda gledala the days of our lifes pa malo jela,mami pomogla malo farbati,okupala se skoro,malo tipkala sa nekim debelima. trenutno slusam muziku i uzivam
    \"...sve prave ljubavi su tuzne...\"

    -Balasevic-

  6. #46
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ja dosla malo prije iz skole pa me tata ispitivao o skoli pa majka iz cega sam odgovarala i tako te stvari(to najvise mrzim) evo sad sam za komp.da iskoristim vrijeme dok mi brat ne dodje da me smara sad ce jos malo i rucak...............!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  7. #47
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano

    eto nishta, ustala jutros, doshla malocas
    iz skole,
    sak cu neshto da pojedem...
    u skoli mi je proshao dan tuzno...
    i tako to


    zZoP...

  8. #48
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    nista...bilo oke sve, dok nisam stegla jezik malopre... e sad nemam mira...kako neznam cutati...
    sad cu provesti dan u svadji, posto je uvek tako...

  9. #49
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    E i ja sam ti takva sve ono sto ne treba pricam ne moze jezik da mi bude miran samo moram da brbljam priej neki dan sam rekla neshto drugarici shto nisam trebala i sad se kajem tako sam looda!!!!!!!
    Danas mi je bilo cool.Evo sad se spremam da izadjem ojdoh da ne zakasnim inace ja uvjek kasnim.................
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  10. #50
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ja sam danas uzivala
    ustala u 6 vodila malenu u obdaniste pa sam posle isla na mariahilfe strasse uzela sebi novi handy pa sam kupila konacno nov bikini
    pa sam posle celo popodne sa mojom malenom provela na plazi tj bazenu
    dosla kuci sredila ves okupala se i otisla kod drugarice posto nam je bilo bezveze da sedimo u stan otisle smo u jedan lokal na veceru u basti smo sedele
    popila sam veliku sodu sa limunom i vecerali nesto od pohovane piletine i salate od sargarepe i svega i svacega
    posle smo malo se prosetale
    i dosle kuci i sada vam pisem
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •