Strana 280 od 298 PrvaPrva ... 180230270278279280281282290 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.791 do 2.800 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #2791
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    haha dosta je bilo dva srecna dana za pocetak ove godine..
    -------

    pa da vam opisem i danasnji dan.. znaci ono.. kao po obicaju.. posao pa posao.. a na poslu turcin koji nam pregradjuje jednu sobicu..... tj turcin sa kolegama turcima haha .. al je TAJ turcin glavna uloga... merka me vec nekoliko danam il mozda i vise od nedelju dana.. tip uzasno izgleda i malo je jadan.. ima frljave oci il kako se to vec zove kad gleda jednim okom levo a sa drugim desno ahahaha ma setaju mu oci bre...
    ee taj turcin se usudio nakon nekoliko dana da mi pridje i pita da se udam za njega.. hahahhahahhahha
    pogledao me ONIM FRLJAVIM ocima i kaze "os se udat za mene" hahaha a ja crkavam od smeha..
    slozim slicnu facu njegovoj i OKICE kao njegove frljave..
    vako -->
    i klimam glavom NECEM... hahahahahahhahaha
    a joj... i kad sam vrisnula u smeh mislim da sam se cula ne samo u toj firmi vec u barem 10 obliznjih...

    -------------

    Inace, ono sam gore imitirala turcina dok sam mu odgovorila da se necem udam...
    a ovo sam JA sa svojim okicama... koje su frljave samo po potrebi..

    ee da, malo mi oci suzne ... (od smeha) to sam se smejala dok sam slagala face.. hahhaaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  2. #2792
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    hahaah jesi otkacena
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  3. #2793
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    hahaha jesam sele..

    ----

    a sad da vam opisem ukratko i danasnji dan.. hahahahhaa
    opet posao a na poslu je bar kod mene uvek zanimljivo..
    Danas sam prvi put obula moje NOVE cizmice DO IZNAD KOLENA.... hahaha
    prave za pecanje... hahahahhahaahahhaaa


    U njima sam radila.. i ako su visoke jako su udobne... zavrsila na poslu i ja i jetrva krenemo.. prolazimo pored portira a meni kaput otkopcan.. on klima glavom, izlazi vani i pita me "ides na posao" hahahahaha ja mu kazem "moram kad me ovaj sef malo placa" ahahahahha na to ce on "gde stojis" hahahha reko "kraj neke bandere cu vrtet tasnicu" hahahahahaha jooojj umirala sam od smeha...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #2794
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    krenula jutros na posao.... i vozikam se ja tako.. nazovem jetrvu da vidim dal je stigla... ustala pre nego sto cu izac iz Ubahn-a i gledam se u staklo od vrata, namestam si friz.. tek ce tip koji je stajao pored "prelepa si" hahahha
    ja se ladno okrecem i kazem "Hvala" hahahahahahaha a on jadnik pokriva oci i kaze "joj koj pogled, koje oci" hahhhahahaahhaahahhahahahaa
    jos ja pitam " a sta to fali mojim ocima?" kaze on "nista im ne fali lepe su, al pogled ubija a to nisam primetio do sada i ako sam te video nekih 6x ovako rano da ides negde" haha
    kod mene sa zorom pocinje ludilo... hahahahhaa
    dan mi stalno ludo pocinje i zavrsava se...
    odradila ja svojih 5 satica.. osla kod jetrve na kafu.. krenula da vidim jedan stancic, pa na kaficu....
    i sad jos jedna kafica.. tj sesta po redu za danas... i malo moj forumic koji mi je nedostajao.. a moracu malkice i vani sa mojim curama... pa veceru da spremim itd..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #2795
    Senior Member Da_BoSS avatar
    Datum registracije
    02.10.2004
    Lokacija
    up in tha sky
    Poruke
    419

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    haha dosta je bilo dva srecna dana za pocetak ove godine..
    -------

    pa da vam opisem i danasnji dan.. znaci ono.. kao po obicaju.. posao pa posao.. a na poslu turcin koji nam pregradjuje jednu sobicu..... tj turcin sa kolegama turcima haha .. al je TAJ turcin glavna uloga... merka me vec nekoliko danam il mozda i vise od nedelju dana.. tip uzasno izgleda i malo je jadan.. ima frljave oci il kako se to vec zove kad gleda jednim okom levo a sa drugim desno ahahaha ma setaju mu oci bre...
    ee taj turcin se usudio nakon nekoliko dana da mi pridje i pita da se udam za njega.. hahahhahahhahha
    pogledao me ONIM FRLJAVIM ocima i kaze "os se udat za mene" hahaha a ja crkavam od smeha..
    slozim slicnu facu njegovoj i OKICE kao njegove frljave..
    vako -->
    i klimam glavom NECEM... hahahahahahhahaha
    a joj... i kad sam vrisnula u smeh mislim da sam se cula ne samo u toj firmi vec u barem 10 obliznjih...

    -------------

    Inace, ono sam gore imitirala turcina dok sam mu odgovorila da se necem udam...
    a ovo sam JA sa svojim okicama... koje su frljave samo po potrebi..

    ee da, malo mi oci suzne ... (od smeha) to sam se smejala dok sam slagala face.. hahhaaha

    eee trazila si da ti nadjem nekog turcina al izgleda on naso tebe
    Ponovo na sceni

  6. #2796
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Da_BoSS Pogledati poruku
    eee trazila si da ti nadjem nekog turcina al izgleda on naso tebe
    hahahaha ma mene svi nadjose.. ne samo turci vec sve moguce nacije i generacije.... ni meni nije jasno kako na mene uvek nalete...


    tetkino... ustvari nisi vise tetkino... hahahhaah ljubi ga SLATKA
    ostadosmo bez onih nasih kamila...pih breee...
    Moraces ti mene ipak prodat pa makar im pobegla... pomocices mi..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #2797
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Danasnji dan skoro jos nikako.. tek sam malopre ustala.. al zato imam dovoljno vremena do veceras...
    a inace sam svaki dan ove nedelje provodila prelepo..
    preko dana sa mojim curicama uvek negde isla.. na bazen, kino, na ruckove kod kineza, pizzerije itd... a navece sam dobijala izlazke od njih kao belohnung sto sam bila fina mama preko dana... hahahaha
    jos mi starija cera svako vece kaze, aj mama spremaj se i brisi vani, posto znam da bi osla.. a ja ono .. "ma ne, nebi mama da izadje ali aj kad me teras.. hahaha HVALA LJUBI TE MAMA"
    samo sam jedno jedino vece ostala kuci a to je bila sreda vece valjda... tad sam imala goste..

    .. e sad odo da se spremim pa picim vani sa mojim curicama....
    veceras vam pisem kako sam GA provela.. HAHAHA mislim na dan..
    Izmenio/la slatkisica; 23.03.2008 u 13:55.

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #2798
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    opusteno hehehe, lencarila do sad
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #2799
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Ustala kasno... bila malkice na net... osla spremila rucak... pocistila stan..
    ustale su i mamine devojcice.... rucale smo pa se spremile i osle u kino.... i vratile se kasno uvece... posle 20h...
    i et od tada sam opet sa vama.. malo ovde malo na chat.. i da ne zaboravim msn.. hahahhaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #2800
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Jos traje ovaj dan al do sad solidno...

    Posto sam na odmoru jos uvek ..punim malo baterije al mi se i prazne istovremeno..

    Ustala sam rano (ko rano rani dve srece grabi),odvezla ceru u skolu,javila se na forum,pila sam prijateljicom kafu,odvezla sina u skolu ,tu i tamo po forumu ..spremala rucak..pomogala decici oko zadace aktuelni su nam kg u gr i dag..cak me i san uhvatio nekih 15 min ..dok vidim krevet oci se sklope a naspavala sam se....

    Jos malo cu da krenem za Bec de sam bila i juce ,kad dodjem ako Bogda onda lepo decu spremim u krevet i idem malo svrljat po netuuuu.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •