Strana 42 od 298 PrvaPrva ... 3240414243445292142 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 411 do 420 od 2979

Tema: Kako ste proveli danas dan?

  1. #411
    Senior Member lea avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    ma super nema sta
    u zivotu nije sve ni crno ni belo...

  2. #412
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    E u mene tek dan poceo... Ev sjedi do mene neka crnkinja guzica joj sva ispala FUJ FUJ FUJ FUJ ewwwwwww osljepila sam heheheh

  3. #413
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nije bilo toliko lose kako sam mislio da ce biti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #414
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    ovako podjem ti sa posla i rikne mi prevozno sredstvo , i sta se desava cekm moga gazdu jedno 4,30 sati da dodje pomene BAKSUZ
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  5. #415
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ðole
    ovako podjem ti sa posla i rikne mi prevozno sredstvo , i sta se desava cekm moga gazdu jedno 4,30 sati da dodje pomene BAKSUZ
    ih kume.....sto se nisi kumi javio...da ti pravim drustvo dok ne stigne gazda...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  6. #416
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bolesno kao i juce .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #417
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    iHA DANAS MI JE BILO STARSNOO LOODOOO POSVADJALA SAM SE SA DRUGOVIM I DRUGARICAMA NEKIM....ALI BOOOLI ME BRIGA SAD IDEM JOSH MALO na kurs engleskog pa onda grckog.......tuzna sam malo jer tata nema vremena da me povede do centra posle kursa ima posla uvjek je zauzet prije nije bio toooliko....mrzim poslovna putovanja njegova......citav dan sam na komp nishta ne ucim ubijam tugu dosadjivajuci se i eto tako
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  8. #418
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Malo me razveselilo to , da je napokon sve krenulo nabolje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #419
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    uh danasnji dan....skola, dosada uzas, zakasnila sam na autobus a otisla sa biciklom da autobuske , onda razmisljala sta cu i onda se seti da mogu da odem sa obicnim autobusom ne skolskim do tog mesta gde idem u skolu pa od stanice dole do skole da vozim biciklom sto znaci biciklom u bus,,,,tako uradila zaksnim na cas 5min....onda imala 3casa i jos 2 ostala jer na zadnji cas ja vodim pozorisnu sekciju(theater)....kuci dosla ucila spanski ucila jer sutra pisem pismenu...ucila do 19sati onda mi dosao instruktor iz matematike sedeo do 21 otiso kuci uradila zadacu koju mi je zadao i evo me sad ovde sad planiram da spavam jos malo

  10. #420
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Lose , jos uvek sam rovit .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •