Jelena KarleuŠa: Puno mi je srce, ostvarila sam svoj san! Zapalila sam „Beogradsku arenu", sada je na redu Ušće!



Delirijum... Oko 12.000 fanova pevalo sa Karleušom
Jelena Karleuša, koja je u subotu uveče održala muzički spektakl u „Beogradskoj areni" pred 12.000 ljudi, dan posle koncerta kaže za Press da je svojim performansom „All about diva" pomerila granice u šou-biznisu i time postavila visok domaći zadatak svim izvođačima.

U duetu... Saša Matić i JelenaDvočasovni šou, u kome je popularna JK pred punom „Arenom" letela, radila salto u vazduhu i nestajala ispod bine, oduševio je čak i one koji nisu obožavaoci njene muzike. Za svaku pesmu imala je posebnu scenografiju, koreografiju i stajling, dok su u dvorani padali sneg i konfete i svetlelo više od 200 roto-glava.

- Puno mi je srce! Ostvarila sam svoj san! Na prve taktove pesme i na nekih 30 metara iznad bine srce je htelo da mi eksplodira! Kada sam čula hiljade ljudi kako skandiraju moje ime, oči su mi se napunile suzama i preplavile su me emocije s kojima sam se jedva izborila. Beogradu i Srbiji sam obećala spektakl i održala sam obećanje! Zapalila sam „Arenu", na redu je Ušće! - kaže za Press Jelena, i dodaje da zahvaljuje kući „Šoumaster" što joj je „pomogla da napiše novo poglavlje u domaćem šou-biznisu", kao i igračima, kreatorima Darku Kostiću i Eleni Luki, reditelju Dejanu Milićeviću...



Spektakl... JK ispunila obećanje koje je dala obožavaocima
- Prolila sam mnogo suza i znoja dok se nisam izborila da sve izgleda onako kako sam zamislila. Mnogo novca je uloženo, a svaka moja ideja je nailazila na nerazumevanje. „Nije ti ovo Amerika" bila je rečenica koju sam najčešće slušala prethodnih meseci, ali sam dokazala da možemo da idemo ruku pod ruku sa svetom. Cena karte je bila visoka, najveća za jednog domaćeg izvođača do sada. Bojala sam se za prodaju jer je velika kriza, ali puna „Arena" i ljudi koji su ostali ispred demantovali su moju bojazan - ističe Jelena Karleuša.

b
JK na infuziji posle koncerta!

Jeleni je nepunih sat nakon koncerta pozlilo, pa je čitavu noć primala infuziju, saznaje Press! Naime, Karleuša je nakon spektakla u „Areni" nameravala da svoj uspeh slavi na splavu „H2O", ali se zbog lošeg zdravstvenog stanja tamo zadržala samo 20-ak minuta.

- Jelena tokom čitavog dana ništa nije jela, pa joj je nakon velikog uzbuđenja i zahtevnog plesa u „Areni" pozlilo. Ona je odvezena u jednu privatnu kliniku, gde je primala infuziju, a njeni prijatelji su nastavili da se zabavljaju do ranih jutarnjih sati - kaže izvor Pressa.