Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Joksimović osvojio Balkan

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Joksimović osvojio Balkan

    Željko Joksimović sa pesmom „Ljubavi“ pobednik je prvog takmičenja za najbolju pesmu Balkana u 2009. godini.





    Željko Joksimović sa pesmom „Ljubavi“ pobednik je prvog takmičenja za najbolju pesmu Balkana u 2009. godini.

    „Balkan music awards“ prvi put je organizovala kablovska televizija „Balkanika music“, sa sedištem u Bugarskoj, a takmičili su se predstavnici iz jedanaest zemalja Balkana. U konkurenciji su bile i duetska pesma Emine Jahović i Dina Merlina „Med“ (BiH), „Ništo ne znaeš“ bugarskog dueta Emanuele i Kruma, „Spase to hrono“ popularnog grčkog pevača Sakisa Ruvasa, „Fast lajf“ (Fast life) turske pevačice Hadise. Hrvatsku je predstavljala grupa „Kolonija“ sa pesmom „Lažu oči moje“, Crnu Goru Nenad Ćeranić sa pesmom „Suzama kupićeš me“, Makedoniju Karolina Gočeva sa pesmom „Kraj“, a Sloveniju Tanja Žagar sa kompozicijom „S tabo“.


    - Izuzetno sam srećan što je manifestacija „Balkan music awards“ prvi put zaživela. Nisam došao u Bugarsku da bih nagrade osvojio, nego da bih podržao ideju o prvom muzičkom ujedinjenju Balkana. Verujem da su iz istih pobuda došli svi izvođači iz 11 zemalja. Srećan sam zbog nagrade, zahvaljujem se publici koja je glasala za mene - kaže Željko Joksimović za „Blic“.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Bravo Joksimovicu ..
    ............

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    03.03.2010
    Lokacija
    Bonn
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Pa pored Emine i Merlina jeste Joksimovic bio jedini od kvalitetnih pjevaca!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •