Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: nemogu da verujem? a vi?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    jao jao...otkacila ga pre nove godine ali sad mi salje mejlove...da covek nacisto poludi...mrzim kad mi neko tepa a nezna me...on samo "sreco sreco"...(jebala te sreca sve si mislim)...kako ljudi nemogu da shvate, kad iritiraju nekoga. Kad bi mene neko toliko vremena ignorirao, pa ili sam stvarno luda pa ne vidim ili se samo pravim...

    bash tako i ja sam sinoc nacisto poludela
    posle mi je vec i dosadilo da se prepucavam sa njim i na kraj sam ga bacila na spasilacki blok
    a sto kazes najvise mrzim kada me ni nezna a tepa mi
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ma cuj jebote, samo sto me ne zeni josh...sta ako sam neka ubica ili baka ili cak deda...sta on zna ko sam ja...a nije me nikad ni video...

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ma vecinom su to budale
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #14
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pa nije mi se desilo nesto slicno , jer se po nekom nepisanom pravilu to dogadja samo zenskom rodu . Ako bi mi se i dogodilo nesto slicno , prihvatio bih to kao sasvim normalnu stvar , cak bih i nastojao da se vidimo i popricamo u cetiri oka . Tako se najbolje resavaju sve dileme . Nisam zidar i nisam vican u rukovanju ciglama i blokovima . Ali sam lud kao struja , jer mi je to i struka .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    dobro je da si takav ja nemogu da verujem u to...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  6. #16
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mustro , bolje je verovati , nego proveravati .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ma neznam ja nisam taj tip..
    a pogotovo taj sto se meni javio utripovao se da moze da me muva samo zasto sto ima misice i sto misli da je neka extra faca...radi u teretani lol
    kao da je meni stalo do misica...
    lepota je za vreme dobrota do veka
    dzaba caru misici kada nema nista u glavi i srcu
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #18
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Upravo to je ono sto krasi coveka . Fasada se vremenom zna okruniti , i sta onda ostaje ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •