Pogledati rezultate ankete: Koja je platforma bolja za tebe???

Glasača
26. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Microsoft XBOx

    11 42,31%
  • Sony Play Station 2

    14 53,85%
  • Nintendo GameCube

    1 3,85%
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 36

Tema: Glasanje za platforme xbox, ps2, gamecube

  1. #11
    Senior Member lea avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    pozz i tebi nina eto malo se djavkamo hehe
    u zivotu nije sve ni crno ni belo...

  2. #12
    Guest

    Podrazumevano

    Heheheh pa ovde se i ne glasa vidim ja Mogli smo onda jednu cakum-pakum-vakum da popijemo :P

  3. #13
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    moze da se pije samo ja ne smem sa ninom na crtu ima da me usije...

  4. #14

    Podrazumevano

    nemam niti PlayStation niti xBOX niti ono trece al glasao sam za PlayStation, znam je iz prodavnice i grafika mi se opasno svidja. xBOX je od Microsoft sigurno ima i BlueScreen znaci nije to bas moje linux bwe ti podrzavas Microsoft c c c nisi ti original linux ...

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    normalno PS2 ))))))))


    imam software koji mi reze discove za PS2 pa uzivancija... skidaj i rezhi
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #16
    Member linux avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    eh sad Mafija`, pa nemoj tako samo zato sto volim grafike na xbox neznachi da ja izdajem linux, ali svak zna da microsoft ima visok standard sto se tice graphics ali opet Apple je jos bolji ali oni nemaju nikakvu platformu da prodaju, inace ja bih glasao za nju
    In the world without walls and fences who needs Windows and Gates !?

  7. #17

    Podrazumevano

    to jest tacno, Apple ima najbolju grafiku a najbolji programi za obradu grafike stvarno steta sto nemaju ni jednu platformu al mozda bice kad tad. Sto se tice igrice za PS2 je sigurno najlakse i naj jeftinije da se nabavu koj sto reci Atmosphere. Sad kad vec pricamo o ove platforme bas bi igrao neku igricu hehee Need for Speed naprimer ili FIFA ... uhh odkad nisam igrao idem u neku prodavnicu da igram hahahhaa

  8. #18
    Member linux avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Ako zelis da iskusis ulimate experience sa igrama, KUPI sebi Xbox i igru HALO ko god ima xbox ima i halo, to svak ziv zna.....najbolja je igra sto sam igada kupio, a grafike nemogu da se porede nisajednom platformom, a sad u novembru izlazi HALO2 posle dve duuuuuuuuuuuuuuuuge godine, vec sam narucio, dolazi u specijalnom aluminijskom pakovanju sa bonus dvd kako su pravili igru.......znaci mafija, kupuj Xbox da vidis kako se igra....................cmoka
    In the world without walls and fences who needs Windows and Gates !?

  9. #19
    Member linux avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    81

    Podrazumevano Halo i Halo2

    Za sve one koji bi zeleli da vide najbolju igru na xbox tj. HALO mozete da vidite ovde, ps. ja sam igru zavrsio vec 7 puta i nije mi jos dosadila

    Bent on Humankind's extermination, a powerful fellowship of alien races known as the Covenant is wiping out the Earth's fledgling interstellar empire. You and the other surviving defenders of a devastated colony-world make a desperate attempt to lure the alien fleet away from Earth. Shot down and marooned on the ancient ring-world Halo, you begin a guerilla-war against the Covenant. Fight for humanity against an alien onslaught as you race to uncover the mysteries of Halo

    Halo, the award-winning and critically acclaimed science fiction epic adventure, is coming to the PC, courtesy of Bungie and Gearbox Software. Packed with action, Halo contains all the thrilling gameplay and rich story that made it a smash hit with gamers all over the world. Now you can take the battle online with all new multiplayer including new maps, weapons and vehicles available only on your PC!

    http://www.bungie.net/Games/Halo2/Default.aspx
    In the world without walls and fences who needs Windows and Gates !?

  10. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    zajebite linux i windows... odoh ja da kupim mac

    a ovaj.. linukshe.. nemoj da izdajesh linux :P :P :P
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •