Rezultati 1 do 1 od 1

Tema: Zeljko Derajic - 2010 - Na Raskrscu (Promo)

  1. #1
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Arrow Zeljko Derajic - 2010 - Na Raskrscu (Promo)

    *Zeljko Derajic vam prezentira svoju NOVU Pesmu "Na Raskrscu"



    "Početkom juna završio sam snimanje svoje nove pjesme, "Na Raskršću" koja je moja druga autorska numera. Napominjem da je prošle godine snimljena pjesma "Vatra I Led" koja će ove godine biti upakovana u novi aranžman i uskoro objavljena.

    Pjesma "Na Raskršću" je pop-folk balada ispunjena emocijama koje su vidljive kroz tekst Kurta Džejmsa i muziku trojca Saše Ristića, Kurta Džejmsa, i mene. Pjesma je snimana u Muzičkom studiju AS Banjaluka. Mix i mastering pjesme je radio Igor Ministar Suzić u svom studiju XBS Banjaluka. Želio bi da se zahvalim svim ljudima koji su učestovali u realizaciji ovog projekta i nadam se da ćemo i dalje imati uspjeha.

    Za mene muzika prestavlja prenošenje emocije sa pjevača na publiku kroz muziku i tekstove, zbog toga prije svega da bih pjevao pjesmu mora biti jaka tekstualno i sa puno muzičkih kvaliteta, što sam nadam se postigao sa pjesmom "Na Raskršću".

    Pjesmu ću u narednom periodu predstaviti na nekoliko RTV stanica, a pozitivne kritike stižu već sa svih strana. Nadam se uskoro i objavljivanju MAXI SINGLA sa dvije pjesme, za jednu od domaćih produkcijskih kuća.

    Smatram da je muzika do 90-ih bila puno kvalitetnija i onda je došlo do jakih poremećaja koji se polako ispravljaju i na scenu stupaju kvalitetniji pjevači i kvalitetne pjesme. Nadam se da će nove generacije pjevača da isprave neke greške koje su učinili naše kolege pjevajući turbo-folk muziku, kao najgori muzički pravac savremenog doba."

    Pesmu "Na Raskrscu" mozete preslusati i skidati na VAS Portal YuCafe Network | Web Portal pod "Download"

    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

    Uzivajte!
    Izmenio/la Mafija; 08.06.2010 u 03:35.
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •