Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: Afrika 2010: Svetsko Prvenstvo u Futbalu

  1. #11

    Podrazumevano

    Utakmica izmedju Slovenije i Algerie je bila stvarno jako dosadna i nista posebna. Ipak je Slovenija uspela do kraj kraja da pobedi sa 1 : 0 sa jednog coveka vise. Znao sam da nece biti ova najbolja utakmica ili ipak sam malo vise ocekivao nego sto sam video. Kod Algerie me cudi uopste kako su uspeli kvalifikaciju jel stvarno vise nego lose igraju i nista im neide kao da igraci prvi put igraju zajedno, kao da nisu imali nikakav trening pre svetsko prvenstvo.

    Srbija protiv Ghana isto sam ocekivao od oba tima puno vise. Ghana pobedila sa 1 : 0 ali to od Jedanaest metara koj je bio stvarno bzv zahvalijuci Lukovic-a. Ako je imala Srbija toliko problema protiv Ghane pitam se kako ce biti tek protiv Nemacke. Nece ovako dugorati puno ako se ne jako poprave.

    Perfektan start za Nemacku reprezentaciju. Nemacka je pobedila Australiju sa neverovatan rezultat od 4 : 0 i moglo je biti i vise koliko sanse su imali. Australija nam je pokazala kako se ne igra futbal jel im je stvarno ni jedna akcija nije isla odruke. I ako je bilo puno gola za mene ovo nije bila najbolja odigrana utakmica do sada iz razloga sto Australija uopste nije bio ozbilni protivnik za Nemacku.

  2. #12

    Podrazumevano

    Danska je dala gol ali nazalost u pogresni go. Zahvalijuci Danske koja dala sama sebi go Holandije ide u prednost sa 1 : 0. Prvo poluvreme utakmice i nije bilo bas nesto, puno vise se ocekivalo od oba tima mada pogotovu od Holandije. Ipak se Holandija vratila natrag u drugu poluvreme i pokazala je da ne prima poklone tako da je doslo do 2 : 0. Holandjani su dominirali vecinu igru pogotovo od 70 minut pa na dalje. Sto je interesantno dok je tim Danske bio vec skroz prikraju u drugo poluvreme Holandija je igrala kao da je upravo pocela utakmica. U svakom slucaju igra Holandjana mora se jos dosta popraviti jel ovo nije dovoljno.

  3. #13
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Hvala Mafija za informacije..
    ............

  4. #14

    Podrazumevano

    Italia slabo odbrani do sada svoju titulu. Italia je imala dosta problema sa Paragvaj cak je i prvi go iso na racun od Paragvaj. U drugo poluvreme su uspeli ali barem jedan go i tako je i ostao rezultat. Italia protiv Paragvaj 1 : 1 i od ovog meca sam puno vise ocekivao nego sto smo videli.

  5. #15

    Podrazumevano

    Mislim da Brazil mora puno bolje igrati jel veceras protiv Severne Koreje su vecina fanova ocekivali vecu pobedu od 2 : 1. Severna Korea je sve ucinila oko odbrane sto je mogla i bas s time je i imao Brazil punih noga posao. I ako je ovo vec bila 14 utakmica ovo svetsko prvenstvo nikako da krene. Ni jedna igra nije me do sada izbacila iz stolice ali ipak da ne zaboravimo da smo jos uvek tek na pocetku ovog svetskog dogadjaja.

  6. #16
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Sto se Italijana tice nista novo,uvek tako pocinju,ljudi temprijau formu za zavrsetak prvenstva,nije ovo prvi put da ovako startuju.
    Sto se ostalih tice nema tu lepote kume rezultat se pamti pa ko kome "ucera" gol vise to se pamti.
    Ne znam samo kako ce Srbija da prodje sa Nemcima mada mislim da imamo sanse jer ne bi trebalo dve utakmice uzastopce lose da odigramo.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Ne znam samo kako ce Srbija da prodje sa Nemcima mada mislim da imamo sanse jer ne bi trebalo dve utakmice uzastopce lose da odigramo.
    jel si gledao utakmicu Nemacka vs. Australija kume? Nedam se samo tako da ne prodje i Srbija

    Sto se tice aktuelnig utakmica od danas nemogu da verujem koje sam rezultate upravo morao da unesem u nasu listu ovde.
    Da izgubi Spanija Evropski prvak u futbalu sa 0 : 1 i to od Svajcarske prosto neverovatno.

    Takodje mislim da mozemo vec reci da je vec pa skoro oficijelno da je Juzna Afrika ispala iz ovaj turnir. I to je istoricno zato sto do sada nije na svetsko prvenstvo ni jedna domaca ekipa ispala vec tako rano iz turnira. Jeste da imaju jos jednu utakmicu protiv Francuske ali danas stvarno su igrali vise nego lose protiv Urugvaj. Urugvaj nocas slavi posto 3 : 0 protiv domacina je stvarno vrh pobeda.

  8. #18
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Gledao sam utakmicu kume i po mom misljenju je do sada najbolja utakmica na prvenstvu,
    ipak se nadam da sa nama nece bas tako lako,i mi "konje" (11) za trku imamo..
    Izmenio/la plavi; 17.06.2010 u 10:22.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  9. #19

    Podrazumevano

    Srbija, Srbija, Srbija !!! Prosto neverovatno! Srbija pobedila Nemacku sa 1 : 0. Samo jedan go ali velika pobeda za Ex-YU drzavu pa cestitamo Srbiji! U ovoj grupi ce biti stvarno jos interesantno iz razloga jel ce se tek odluciti u sledecim utakmica koce ici dalje. Bice jos velika borda izmedju Ghana, Nemacke i Srbije.

  10. #20
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Thumbs up

    Bravooo SRBIJAAAA!!! Stvarno neverovatna utakmica i slazem se s tobom Mafija jeeaaaa Sada igra i Slovenija i vodi nadam se da i Slovenijaaaa pobedi... Danas veliki dan, dan D za Ex-yu drzavu bravoooo svima naravno
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •