Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Afrika 2010: Svetsko Prvenstvo u Futbalu

  1. #21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od balkanboy17 Pogledati poruku
    Bravooo SRBIJAAAA!!! Stvarno neverovatna utakmica i slazem se s tobom Mafija jeeaaaa Sada igra i Slovenija i vodi nadam se da i Slovenijaaaa pobedi... Danas veliki dan, dan D za Ex-yu drzavu bravoooo svima naravno
    Nazalost samo nereseno izmedju Slovenije i SAD ali u svakom slucaju dobro je .. bolje remi nego da izgube ... sto mene cudi da SAD je dosta jak u ovaj derbi cak sa Englesku je bio rezultat SAD vs. Engleske samo 1 : 1.

  2. #22
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Gledao sam utakmicu kume i po mom misljenju je do sada najbolja utakmica na prvenstvu,
    ipak se nadam da sa nama nece bas tako lako,i mi "konje" (11) za trku imamo..
    Kad moram sam sebe da citiram.......I tako posle 37 godina padose i nemci,dug je put do prolaska u drugi krug ali sanse postoje!
    Zao mi je sto i Slovenija nije pobedila mada mislim da ce slovenci lakse dalje jer vec imaju jednu pobedu.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #23

    Podrazumevano

    @plavi, bravo kume, bio si upravo ali kao sto si opet upravo napisao u ovu grupu nije jos nista reseno izmedju Ghane, Nemacke i Srbije... tja .. videcemo u svakom slucaju bice interesantno.

  4. #24
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Podrazumevano

    Evo Slovenija je gubila ali vazno je da su dobro igrali, tamo gdje je pobjeda je i poraz i potrebno je to preboljeti... Sada navijam za Srbiju da barem oni prodju hehee... Evo u ovim utakmicama moze se vidjeti koliko je bitan zadnji tren i bas su bile dobre za gledati... Ajmo Srbijo sad pobjedi Australiju!!!

    SLOVENIJA - ENGLESKA: 0 : 1
    ALZIR - USA: 0 :1
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


  5. #25

    Podrazumevano

    Nazalost Slovenija ispala upravo Sada simamo samo jos Srbiju u igru i oni igraju veceras u 20.30 protiv Australie. Nadam se da cemo pobediti ovu utakmicu zato nemoj te zaboraviti da navijete za nas team

  6. #26

    Podrazumevano

    Tja,... to je bilo to ... danas je dan "pakovanje kofera", posle Slovenije i Srbija napusta Juznu Afriku. Steta, ali to je to sto se tice Ex-YU drzave.

  7. #27
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Tja,... to je bilo to ... danas je dan "pakovanje kofera", posle Slovenije i Srbija napusta Juznu Afriku. Steta, ali to je to sto se tice Ex-YU drzave.

    Upravu si druze ali sta ces, igra je igra hehee ne treba zaliti sad zbog toga bice drugi put bolje vazno je da se je dobro igralo naravno Ovdje kod nas svejedno euforija zbog ponosa na nase momke jer su napravili sve sto su imali u svojoj snagi i pokazali kako se igra futbal i to mora drzavi biti u ponos Srbija isto hehee ima jednu pobjedu kao i Slovenija i to je bas superr osecanje, pobedila je Nemacku sto nije samo tako... Cestitke svima i ko zali zbog toga samo glavu gore i idemo dalje...
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


  8. #28

    Podrazumevano Holandija vs. Brazil

    Ako volite stvarno futbal i niste gledali ovu utakmicu izmedju Holandije i Brazil zbilja propustili ste pravi spektakel. Brazil je dominirao celo prvo poluvreme i tako da su vodili do pauze prvo poluvreme zasluzeno sa 1 : 0 a moglo je biti pa cak i 3 : 0 za Brazil ali zahvalijuci greske sudije nije bilo.

    Kako god, u drugo poluvreme je igrao Holand stvarno toliko dobro da su uspeli da okrenu utakmicu za njih od 1 : 0 za Brazil na 2 : 1 za Holandiju. do 80 minut je bilo stvarno neverovatno interesanto ali posle prikraju utakmice zadnjih 10 minuta je dominirala skroz Holandija. Moglo je biti pa cak 4 : 1 za Holandiju ali zbog previse spore igre Holandjana nije doslo do toga.

    Holandjani su stvarno veliki takticari i jedini team koj stvarno izdrzi celih 90 minuta dok vecina team-a gubu skroz koncentraciju i energiju pri kraju utakmice. Steta samo sto nisu igrali malo kasinije Holandjani protiv Brazil jel je tako ispao sada jedan veliki team pa cak favorit od puno osoba.

    U svakom slucaju neverovatno zanimljivo i interesantna pa moze se vec rec borba za loptu sve do 93 minut. Bravo za Brazil i Holand za mene su oboje pobednici.

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •