Folk diva Lepa Brena za Story otkriva da će se uskoro podvrgnuti hirurškom otklanjanju ciste sa levog jajnika, a zbog tromboze koju je imala pre šest godina mora da prođe ozbiljne lekarske analize




Folk diva Lepa Brena uskoro će, kako Story ekskluzivno saznaje, morati na operaciju koja će najverovatnije biti obavljena na Ginekološko-akušerskoj klinici u Višegradskoj ulici. Slavna pevačica ovih dana obavila je pripremne preglede, a tim vrhunskih medicinskih stručnjaka brine o tome da sve protekne u najboljem redu.

- Dobro sam - otkriva Brena potvrđujući naša saznanja, i objašnjava zbog čega iščekuje poziv u GAK, kako bi se podvrgla operaciji.

- Moram da operišem cistu na levom jajniku, a pošto sam 2004. godine imala trombozu, to je zahtevalo dosta priprema. Ipak, do sada smo sve završili i spremna sam za odlazak na operaciju - rekla je u izjavi za Story zvezda koja punih dvadeset devet godina na balkanskoj estradnoj sceni sija punim sjajem. U intervjuu koji je dala za naš list, folk diva je otvoreno pričala i o tome kako se suočila sa problemom koji joj je izazvao tromb u krvnim sudovima ruke.

- Kada se čovek jednom susretne sa bolešću, shvati da je zdravlje bitnije od svih materijalnih želja. Sada su mi najvažniji psihički mir, zdrav način života i umerenost u svemu, što i čini moju terapiju – objasnila je Brena.

Ona će se nakon operacije posvetiti radu na maksi singlu koji bi do kraja godine trebalo da ugleda svetlost dana. Na njemu će raditi tim najpoznatijih autora, a neka od imena koja se spominju na listi potencijalnih Breninih saradnika su i Dino Merlin, Hari Varešanović, Aleksandra Milutinović, Goran Bregović i mnogi drugi. Šarmantna pevačica preko leta će se i odmarati, a jedna od destinacija na koju odlazi jeste i Novi Vinodolski u kojem često uživa sa suprugom Slobodanom Živojinovićem i sinovima Viktorom, Stefanom i Filipom.