Hrvati priželjkuju da njihova pop zvezda Severina Vučković snimi duet sa srpskom folk divom Svetlanom Cecom Ražnatović! Na pitanje "s kim biste voleli da Severina snimi duet", u anketi hrvatskog portala "Folk-novosti" čak 32 odsto ispitanika glasalo je za Cecu! Posle Ražnatovićeve, Severinini fanovi navijaju da hrvatska pevačica snimi zajedničku pesmu sa Tonijem Cetinskim (27%), Jelenom Karleušom (15%), Željkom Joksimovićem (10%)... Iako bi njihov duet sigurno bio veliki hit, male su šanse da Seve i Ceca ostvare saradnju. Naime, na pitanje da li bi snimila duet sa Cecom, Seve je za "Press" odgovorila: "U karijeri sam snimila dosta dueta, ali uvek nekim povodom i meni dragim ljudima. Ceca i ja pevamo različitu vrstu muzike. Ne treba povezivati dve ličnosti samo zbog toga što su obe popularne", rekla je Vučkovićeva. Sa druge strane, Ceca se nije oglašavala ovim povodom, ali je u intervjuu za "Folk-novosti" nedavno izjavila da još nije vreme da peva u Hrvatskoj. "Treba da prođe vreme da se stišaju strasti. Bolje je da ti ljudi koji žele da me čuju dođu u Beograd", rekla je Ceca.