Strana 4 od 13 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 125

Tema: Ljubomora je deo ljubavi ili antiljubavi?

  1. #31
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    U biti su one osobe ljubomorne koje znaju kakve su pa polaze od sebe i misle da je svako takav...

    Ljubomora nije nikakav dokaz ljubavi verovatno se kompleksno razvija ta karakteristika jos u ranom dobu da bi se posle prenosila na veze...

  2. #32
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Sta da kazem mogu biti ljubomorna na osobi koju volim ali retko mi se pokaze to ,mislim da je svako po malo ljubomoran

  3. #33
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja mogu biti povredjena i razocarana od osobe koju volim al ljubomorna ne ,naime ja kad volim nekoga njegova sreca mi je u prvom planu pa taman taj neko bio i sa drugom srecan..

    Mene majka jednu ima i uvek mi je govorila kceri bolje da ti cita 100 puta maticar nego jednom pop..sto bi se kidala zbog nekog kretena tamo..

    Sta znam ja valda volim na taj Bozanstveni nacin i osetim uvek kad mi neko mulja naravno boli al nije to ljubomora...

    Ja mislim da u pravoj ljubavi nema bukvalno ljubomore!

    I mislim da danas retko i ima tako pravih ljubavi!

  4. #34
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Epa Nema Prave Ljubavi Ali Ima Dosta Ljubomore ,danas Bre Sve Ljubomorno I Zavideti Ti

  5. #35
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    u potpunosti se slazem sa nepoznatom..cura zna sta je ljubav i gotovo ..hehe neeee,zasto da si ljubomoran..nema potrebe ..ako volis tu osobu i ako joj VJERUJES mislim da nema potrebe biti ljubomoran!a i svak pametan u uvom zivotu(bez zamjere) treba da se cjeni i ne pusti da ga neko isprovocira sa tim da postane on ljubomoran..nikad sebi nemses da dozvolis da si ljubomoran..za mene to nije neki znak da ti sad njega/nju volis vise..

  6. #36
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    Ljubav i Ljubomora
    kad nekoga volis onda mora da postoji i malo ljubomore ako nema ni malo ljubomore onda nije ni ljubav prava tako to ja shvacam nemoze ti biti moram se malo vulgranije izrazit sve uz kurac

  7. #37
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    tako je onaj ko voli iz srca mora da je barem malcice ljubomoran mozda nepriznaje ,ali neljutite se vi ostali sto nepriznajete da ste ljubomorne -SVAKI JE NA POJEDININ NACIN LJUBOMORAN I RAZLICNO PRIKAZE I POKAZE,A SVAKO NORMALNO BICE JE LJUBOMORNO BAR MALO,AKO NIST ONDA I NEMATE CUSTVA DOVOLJNO sprema osobi,ja nekzem da se treskate ili da izjavljuljete ljubomorno i da mu kazete ali u sebi postoi ljubomora kod svakog koi voli stvarno...

  8. #38
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    znaci jelena ja i nepoznata koje nismo ljubomorne...nemamo osjecaja..mislim neznam,objasni mi to!nemoj mi sad zamjerti il bilo sta,vec to je samo moje misljenje naravno..ja nisam ljubomorna osoba..ako volim nekoga i vjerujem mu u potpunosti znaci nema razloga za nikakvu ljubomoru..cmokic..i sekic nemoj biti sta ljuta..nije to samo za tebe vec za sve ...

  9. #39
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Ma sekice moja neljutim se ja ali svako je na jedan nacin pomalo ljubomoran ali na razlicni nacin mozda neprimecujes ali sigurno imate neko tajno zarce sto bi vas zakopkalo za nekog,ja nekazem da se nema poverenje ili bilo sta li kazem da svako je ljubomoran ali na svoj nacin mozda i neosecate to ali postoi kod svakog sekic,kisssssssssssssssss

  10. #40
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    pa seko mozda si i u pravu..mozda ja to sama nevidim da sam ponekad ljubomorna..ali ipak mislim da nisam..ali nikad se nezna..ja to ne primjetim mozda...kisicccccccc

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •