Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 125

Tema: Ljubomora je deo ljubavi ili antiljubavi?

  1. #41
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    evo mene koja je totalno ne-ljubomorna i ljubav shvata drugacije..u stvari ja nisam ni shvatala ljubomorne osobe..tako da mi se desilo da me drzalo to stanje nekih 2-3 sedmice sad dal je bilo ljubomora il razocarenje ne znam i mogu da kazem jadni ljudi koje to drzi stalno...onda me je proslo i kao da nije ni bilo..

    mislim da onaj zbog koga bi bila ljubomorna nije vredan toga neke stvari se podrazumevaju kad si sa nekim zato nema potrebe za ljubomoru..sto znaci ako sam sa nekim necu sad ciniti nesto sto bi ugrozilo vezu...ne mozes nikome naredit da te voli ni da te ne voli a isto tako ni da ne bude ljubomoran..

    Po meni je ljubav Bozanstvena bez ljubomore..

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    Ljubomora je deo ljubavi i toje na neki nacin mozda bolest da nemozes biti ravnodusan na sve

  3. #43
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ne slazem se stobom ama nikako..ljubomora jeste bolest al da je deo ljubavi to ni u ludilu ..kako moze biti ljubav ako te neko gusi s tim bre ?

    Kakva je ta ljubav ako te neko kontrolira i sta ja znam sta sve ne kakva je to ljubav da polazes racune nekome..dobro ne mozes biti ravnodusan na sve al drugo je biti ljubomoran a drugo ako ti nesto onako smeta od partnera...

    Koliko sam zakljucila obicno su one osobe ljubomorne koje su sklone prevarama i koje nisu sigurne u sebe..nekako im dodje znaju kakvi su pa misle da je svako takav..

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    nepoznata slazem se stobom,ja nisam nimalo ljubomorna jer mislim da nemam ni povoda za to ako vjerujem mom partneru...a sad za oni koji su ljubomorni mozda da nemaju bas puno poverenje u svoje partnere pa jim postavljaju neke granice i su ljubomorni..

  5. #45
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma nemaju poverenja u sebe same..ajd da kazemo da se poverenje moze izgradit ..

    Ma to je prvenstveno nesigurnost i strah a iz straha proizilazi sve..

  6. #46
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Exclamation

    za mene ljubomora je bolest (najgora ljudska osobina). i sa ljubomorom ne postizete nista vec voljenu osobu odalecujete od sebe.

  7. #47
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    slazem se svama mada znam po nekada i biti ljubomorna,mrzim kad izjasnim i pokazem taj osecaj ali eto desi se ponekada i to

    ali mrzim ljude i osobe kome trebati nalagati racune gde sam skim sam,sta radim ,zasto sam to je vec bolest onda sprem nijh postajem i ja isto i vracam sa istom merom da vide kako je

  8. #48
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    za mene ljubomora je bolest (najgora ljudska osobina). i sa ljubomorom ne postizete nista vec voljenu osobu odalecujete od sebe.
    To znaci da nisi ljubomoran...?

    Ako je tako oma te zenim..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #49
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Wink

    slatkice biraj dan vencanja
    MISLIM STA RECE

  10. #50
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    hahaha novi par opaaaaaa ja i daliborce cemo kumovi da vam budemo vasi haha ajmo svadba

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •