Pop pevačica Maja Nikolić, koja već dve godine priča o vezi sa nemačkim advokatom Janom Nikolasom Štajnplicom, pa čak i da se sa njim verila pre nekoliko meseci, tek nedavno je otkrila da je on ipak još oženjen!

Maja tvrdi da joj to ne smeta jer je za nju bio slobodan otkad su se upoznali. Naime, Janova brakorazvodna parnica je još u toku, a Maja kaže da je to zbog podele velike imovine.
- Jan je brakorazvodnu parnicu poveo još pre nego što smo se upoznali, tako da je za mene slobodan čovek. To parče papira ne znači ništa, a samo formalno je još u braku jer se on i bivša supruga spore oko velike imovine - kaže povodom toga Nikolićeva.
Dodaje da je njoj svejedno i kada će se zvanično razvede jer se za njega, najverovatnije, neće ni udati.

- Jan mene uslovljava da živim u Berlinu, što ni po koju cenu neću pristati. Moji su sinovi ovde, tu se školuju, a Jan mora da bude svestan da sam ja majka, a ne devojka koja može da živi bilo gde po svetu. Rekla sam mu da se doseli u Beograd ako me voli, ali znam da je poslom vezan za Berlin i da neće moći. Jan je ovde kupio kuću zbog mene, gradi na Kopaoniku apartmane i žičaru, ali je ipak vezan za Nemačku, kao i ja za Srbiju, tako da pre može da se desi da nas dvoje u budućnosti raskinemo nego da se venčamo - priznaje Maja i dodaje da im je zasad lepo ovako, a šta će biti neka odluči vreme.