Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 44

Tema: samo za muske?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ja mislim da je veoma malo muskaraca koji ono stoje do prave ljubavi
    puno njih kada cuju da neka zena ima dete odmah beze ko djavo od krsta...ja kada bi se nasla u neku situaciju da nadjem muskarca koji ima decicu nimalo me nebi smetalo ako ga volim i zelim da zivim sa njim
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #12
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    E pa to je Mustro velika razlika izmedu njih i nas ZENA .........nama to ne bi nikada smetalo jer i same smo rodile tu decu i imamo taj roditeljski instikt dok to kod muskaraca je malo potisnuto na dno ali zna i te kako da ispliva na povrsinu kad im zatreba DA BI ONI IMALI POENE................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #13
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    cek sad malo zete znaci ako je razvedena i ima decu i svida ti se i nasli ste se ....................ti ne bi vezu sa njom..............ili..............ja pogresno razumela ako je kao sto sam ja razumela sta joj fali zete i ona zasluzuje da je neko voli ...........
    drugo je nesto ako ima svoju decu razumes jer vise puta se desi da ako ima dvoje dece nece vise da radja ali ja zelim svoje dvoje deteta da imam koje imaju moju krv i stacu posle sa cetvoro dece ako ona ima svoje dvoje i ja jos hocu dvoje ipak me moras razumeti

  4. #14
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Upravu si i razumem te u potpunosti.............naravno da i ti bi zeleo da imas svoju decu ..............ali ja sam samo htela da kazem da i zeni sa decom treba da se pruzi sansa a isto tako i ona ako se odluci na to treba da pruzi to zadovoljstvo da stvore zajednicku decu ..........to je sve stvar dogovora....
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    razveo sam se sa prvom zenom a imamo cerku kojoj je sad 18, ja sam ozenio drugu koja ima cerku iz prvog braka i njoj je 20, posto je nju ostavio otac ja sam od malih nogu preuzeo tu ulogu pa sam i njoj tata iako je njen pravi otac moj skolski drug i redovno sam joj pricao da je otac samo jedan.mozda je presudno bilo to sto je i moja cerka zivela pored ocuha. moja prva zena se udala i svi mi skupa se vidjamo druzimo i sasvim lepo funkcionisemo. moja sadasnja supruga i ja imama sina 11 godina.iako zivimo na tri strane sveta kontaktiramo i sv je ok.
    mogao bih da zivim sa takvom osobom to su normalne osobe, uglavnom povredjene neshvacene i razocarane i hrabre (cast izuzecima, a ima ih)...ali ipak treba osetiti neke stvari da bi se razumelo...ja jesam...

  6. #16
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ako se nadju pravi ljudi u pravo vreme, nista nije problem. Mozda je cak tako interesantnije. Mogu da zamislim, da se bash super zabavljate.

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    ma ludnica..zezanje i pravo drugarstvo...da ne verujes. mozda je to tako sto se par puta godisnje okupimo ali deca se drze zajedno kao prava braca i sestre mada su svi skoro polusestre i polubraca...
    gde celjad nije besna ni kuca nije tesna.

  8. #18
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    bash tako...

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    bash tako...
    dada, alkohol u igri
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #20
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    one big happy family ... a ti samo zezaj

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •