Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 44 od 44

Tema: samo za muske?

  1. #41
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    moze kako da ne samo ako ima postovanja i ljubavi..zivela sam sa mojim stricom neke dve godine u Ch..tu je bilo dece sa svih strana odnosno bili smo svi odrasliji al ipak,mojoj strini nije bilo lako,naime moj stric ima dva sina iz predhopdnog braka (zena mu umrla),strina sina (rastavljena),njihovo zajednicko i ja..al ipak je sve funkcioniralo mada je bilo i problemcica tu i tamo..

    nspd..u tvom slucaju neb se trebao uopste plasit nove veze prvo si mlad covek i nema potrebe da budes sam a sto se dece tice shvatice oni kad porastu..bilo bi glupo da im kazes da im je to nova mama kazes im onako kako jeste..a deca posto su neiskvarena bica najbolje osete osobu pa ako deca nebi htela tvojoj novoj partnerici onda ih ona nije vredna..ja mislim da svakoj zeni kojoj bude stalo do tebe nece biti problem tvoja deca..naime ja cak mislim da najbolje odgovaraju partneri onda koji vec imaju decu jer samim tim imaju vise razumevanja...

  2. #42
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    moi omoljeni su strariji od mene, kada sam imao 19 prvi put sam imao razvedenu devojku koja imala 26 godina, bilo mi je exrta.......Do pred par dana moja svalerka je bila 35 godina, a ja imam 28. Pa da mogao bi provesti ostatak mog zivota pokraj neka starija od mene. ups kad bi imala 1 dete mozda ali 2 nema sanse da bi bili do kraja zivota zajedno jer tako trebace da rodi jos bar 4, ako ima neka da bi mogla da rodi vise od 4 posle 35 godina neka me nazove hehehe

  3. #43
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    moi omoljeni su strariji od mene, kada sam imao 19 prvi put sam imao razvedenu devojku koja imala 26 godina, bilo mi je exrta.......Do pred par dana moja svalerka je bila 35 godina, a ja imam 28. Pa da mogao bi provesti ostatak mog zivota pokraj neka starija od mene. ups kad bi imala 1 dete mozda ali 2 nema sanse da bi bili do kraja zivota zajedno jer tako trebace da rodi jos bar 4, ako ima neka da bi mogla da rodi vise od 4 posle 35 godina neka me nazove hehehe
    tu sam bre tebe nema hahahhaha joj bas me iznenacujes bre daliborce,ajvis e se ti,hahahahahahahhahaha

  4. #44
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ja ispadam u startu haha al moram postove da komentarisem posto me prosto vuces za "prste"...meni prijaju trudnoce..sa svakim porodom sam mrsavija,poradjam se prevremeno..tako da bi mogla roditi jos 5-oro pa neka ih bude 7..haha (salim se)...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •