Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: samo za muske?

  1. #31
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    cek cek... kad se udrinkash, gde bre prelazish kucni prag? zar nisi sad u kuci? ti to negde izlazish? Pa zakljucaj se u sobu and throw away the key. Tako neces nigde moci otici
    ma jok dusho, sad sam kuci, ali kad pijem van stana, a ni sad ne verujem da cu stici do spavace sobe, odoh sad da pijem dalje, nije red da se alkoholishu bez mene, evo nestade mi vina u cashi, odoh dalje da pijem, i za tebe, ljubim te
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #32
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    aj begaj. Navrati, kad mognesh

  3. #33
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano



    pa zasto pobogu pijes...sta ce ti to???

  4. #34
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    nije da pije, nego popije

  5. #35
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    nije da pije, nego popije
    ma svima se desi, nisam ni ja bolji samo se pravim...

  6. #36
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cudni su putevi sudbine . Covek nikada ne zna sta sudbina nosi . Mislim da nikada ne bih gledao na ono sto je bilo . Ako mi se neka osoba svidja i ako nadjemo zajednicki jezik nema prepreke za zajednicku srecu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #37
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Cudni su putevi sudbine . Covek nikada ne zna sta sudbina nosi . Mislim da nikada ne bih gledao na ono sto je bilo . Ako mi se neka osoba svidja i ako nadjemo zajednicki jezik nema prepreke za zajednicku srecu .

    Svaka ti cast Boraf..........Svaka ti je Njegoseva......
    Svidja mi se ovo.......I takodje ovo za tajnu i prijatelja.........SVAKA CAST
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

  8. #38
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano Kome deca smetaju nek neometaju

    Nije bitno barem meni sto je bila udata i rodila dece ta mi deca nece smetati jel samo da ja nesmetam njima . i ako im nisi roditelj onda im budi drug i zajednickim snagama zajebavajte mamu

  9. #39
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    teoretski sve funkcionira...prakticno moze ispast skroz drugacije..al mogu da kazem iz licnog iskustva da moze da funkcionira moga oca supruga i moje mame bivsi muz uvek su bilo ok prema meni al nisu ni imali nikad nikakvih obaveza ..u stvari nisam ni zivela nikad sa njima tako da su odnosi zasnovani prijateljski a ne porodicni..mislim ako muskarac ne moze prihvatit decu i te barijere preci da se plasi izazova i ljubav njegova nije jaka , al ima dosta slucajeva gde i deca ne prihvataju nove partnere...

  10. #40
    Junior Member nspd avatar
    Datum registracije
    08.01.2008
    Lokacija
    na majci Zemlji
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Rastavljen sam i imam dvoje klinaca.Stvarno ne znam kako bi mi objasnio kada bi morao ko je zena koja ce sa nama ziveti.Mozda zato sto sam jos svez u tome svemu i sto su mi klinci jos mali,ali trenutno mislim da bi bilo tesko za objasniti.
    Mislim da posle jednog braka ne bih mogao prezivljavati jos jednu takvu pustolovinu.Velika je to obaveza sa puno odricanja i kada shvatis da su mnoge stvari bile uzaludne tesko se opredeljujes na jos.
    Po mom misljenju brakovi sa osobama koje iz proslog ili proslih brakova imaju decu tesko opstaju jer je mnogo nepoverenja u njima,bar sa decije strane.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •