Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Ivan Marinković: Goca me neće prevariti u „Survajveru"!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Ivan Marinković: Goca me neće prevariti u „Survajveru"!

    Ivan Marinković: Teško mi je što mesec dana neću ni videti ni čuti svoju suprugu. Siguran sam da me Goca neće prevariti na Filipinima. Novcem od „Survajvera" obezbedićemo ćerki lepšu budućnost



    Ivan Marinković, suprug Goce Tržan, koja se na Filipinima u ekstremnom rijalitiju „Survajver" bori za nagradu od 50.000 evra, priznaje da pati za svojom lepšom polovinom. On je na dan Gocinog odlaska na Fejsbuku napisao „Prazan i sam... Jako usamljen... Tužan".
    - Ne stidim se svojih osećanja. Doveo sam ćerku Lenu iz školice i odjednom mi je stan delovao prazno. Postao sam svestan da je mesec dana neću videti ni čuti jer, čak iako ispadne među prvima, po pravilima rijalitija ostaće tamo do kraja takmičenja i neće imati kontakt sa porodicom - kaže Ivan, i dodaje da je suprugu savetovao kako da očuva energiju i što duže izdrži bez hrane i vode.

    Novca nikad dosta

    Zbog strogog ugovora nije mogao da nam potvrdi informaciju da će Goca za učešće u rijalitiju dobiti honorar od 30.000 evra, ali je otkrio na šta će potrošiti novac.

    - Visinu honorara ne mogu da otkrijem, ali zadovoljni smo ponudom. U ovoj zemlji novca nikada nije dosta, pa ćemo deo honorara potrošiti na proširenje porodice, koje već duže vreme planiramo, i da ćerki Leni obezbedimo sigurniju budućnost - kaže Marinković


    Dani kada su svi Marinkovići bili na okupu... Ivan, Goca i Lena

    Ivan se za Press prisetio dana kada je Goca spakovala kofere i poletela na Filipine.

    - Nije bilo klasičnog rastanka, jer su pravila produkcije strašno rigorozna - dozvolili su mi samo da joj donesem kofere! Ona je tog jutra odvela Lenu u vrtić i sigurno joj je bilo teško jer je danima pred polazak razmišljala o razdvojenosti od svoje mezimice. Nije bila uplašena, jedva je čekala taj izazov, mada nije znala da će pravila biti tako surova. Samo tri dana pred polazak joj je definitivno potvrđeno da je učesnica - priča Ivan.

    Marinković se trudi da trogodišnjoj Leni objasni da je mama na poslu.

    - Navikli smo da je Goca zbog posla odsutna, ali i tada možemo da je čujemo telefonom. Ovo je naše prvo razdvajanje bez kontakta. Dan će joj biti ispunjen borbom i pronalaženjem hrane, pa neće stići da razmišlja o drugim stvarima, dok ja to neprestano radim. Goca će izdržati jer je jaka, avanturista je, ribolovac, ronilac i ima veliku energiju, jedino ne znam koliko će fizički moći da se bori sa muškarcima - kaže Ivan.

    On ne strahuje da bi Goca na Filipinima mogla da ga prevari.

    - Ne razmišljam o tome jer imam puno poverenje u nju. Ona nije balavica da bi tako nešto uradila! Nikad ne pričamo o prevari jer imamo skladan brak i time se ne opterećujemo - kaže Marinković.

    Zabrinuta mama Rosa

    Ivan kaže da je Gocin odlazak najteže podnela njena mama Rosa, jer se plaši da će divlje životinje napasti njenu ćerku.


    - Rosa je veoma uplašena, ali ne verujem da bi ljudi iz produkcije odveli Gocu negde gde bi joj život bio izložen velikom riziku. Nadam se da je mesto istraženo pre njihovog dolaska - kaže Gocin suprug.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    03.03.2010
    Lokacija
    Bonn
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Koliko su nase estradne zvijezde siromasne, kada im je tako nesto potrebno??

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •