Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Filip Filipi - 2010 - Too Many Times (feat. Dana Karic, Promo)

  1. #1

    Podrazumevano Filip Filipi - 2010 - Too Many Times (feat. Dana Karic, Promo)

    Filip Filipi - 2010 - Too Many Times (feat. Dana Karic, Promo)


    Filip Filipi, srpsko-kanadski producent cije je nedavno prisustvo u medijima tesko zanemarivo zahvaljujuci saradnji s Anom Ivanovic, izbacuje dva nova singla. Na novim projektima mu se pridruzuju Natasa Kojic i Dana Karic.

    ‘No Limit’ kao podlogu koristi usporeni uzorak tradicionalne turske muzike, dok ‘Too Many Times’ s Danom Karic nudi pomalo drugaciji ‘uptempo’ i elektro osecaj. Kroz ove najnovije saradnje pokusava mladim pevacicama olaksati prelaz na englesko trziste, na kojem je i sam vec okusio uspeh zahvaljujuci pojavljivanjem na najgledanijem plesnom show-u ‘So You Think You Can Dance’, kao i saradnjama s visoko-priznatim ‘dancehall’ izvodacem Collie Budz i engleskim pevacem Lemar koji je dostigao platinastu nakladu. Crpljenje inspiracije iz srpske i engleske muzike mu uveliko pomaze da premosti jezicnu barijeru i pridoda njegovim produkcijama univerzalnu primamljivost.

    YU Cafe Network se distancira skroz sa sledeceg tektsa!
    Nedavni radovi sugeriraju kako je Filip veoma zainteresiran za rad s balkanskim izvodacima, ali je isto tako izricito naglasio kako je veoma izbirljiv, izjavivisi kako bi si ‘pre amputirao vlastitu ruku nego uradio pesmu s Milanom Stankovicem, za kojeg mislim da u velikoj meri doprinosi rastu homo i biseksualnosti na Balkanu. Ne mogu da verujem kako netko poput njega moze da prodje u Srbiji. Takodjer ne bi nikad radio s ovim preterano droljastim pevacicama, za koje mislim da su jako los primer mladim devojcicama’.

  2. #2

    Podrazumevano Filip Filipi - 2010 - Too Many Times (feat. Dana Karic, Promo)

    Filip Filipi - 2010 - Too Many Times (feat. Dana Karic, Promo)

    Slusajte & Skidajte sve 3 Pesme od Filip Filipi sa VAS YuCafe Network | Web Portal pod "Download"

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •