Strana 11 od 19 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 185

Tema: Kako pokazujete osecanja?

  1. #101
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano


    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #102
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Nikad ne smete zaboraviti, da sutra nikome nije obecano ... ne mladim ne starim ... danas je mozda stvarno zadnja prilika, da nekoga jako zagrlite ... jer ako sutra nikad ne dodje; zalicete dan; kad si niste uzeli malo vise vremena za jedan nasmeh, poljubac ili zagrljaj ...

    p.s.: pre neko vece mi palo to napamet, kad sam otisla sa chata bez pozdrava


    p.s.1:

  3. #103
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Svaka cast macika...

    Predivno ti je ovo i bas je tako ...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #104
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Koliko god se trudio da prikrijem svoja osecanja , to se da vrlo lako primetiti iz mojih raznih gestova . Koji su to gestovi ? E to bi bilo malo mnogo . Neka se potrudi da ih sama pronadje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #105
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    burno bre...
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  6. #106
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nikako svi ne mozemo biti isti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #107
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Pa bilo bi dosadno
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  8. #108
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ja reagujem u zavisnosti od situacije u kojoj se nalazim . Bas me malo pre jedna budala iznervirala , ali sam ono sto mislim da mu kazem ostavio za neposredan kontakt , a ne putem telefona . Mislim da cu tada biti puno "ubedljiviji" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #109
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    bez obzira na situaciju ili okruženje uvek sam direktan i iskren,pa sad, ako u tome nekoga i "dokaèim" samo potvrðujem onu narodnu da "istina najviše boli",u svakom sluèaju davno sam nauèio da se kontrolišem i da ne padam u vatru mada se teško izborim sa svojim mentalitetom,sad igram na iskustvo
    tiha voda breg roni

  10. #110
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    kad se dvoje vole ... super je to. A sta, kad recimo on potrosi sve pare ili mozda pocne piti ili nikako da se uozbilji? NE pricam ja o materialnim stvarima; ima li dobar auto ili puno para. Mogu ja i sama doci do tih stvari. Od ljubavi se ne da ziveti ...
    hahaha davno se nisam ovako nasmejao jao, maca je malo skrenula sa teme a i malo je uplašena, pa maco ako bi tako razmišljali kao ti u fazonu "a šta ako..."pa onda bi svi bili usamljeni.Mora da postoji rizik, poenta i jeste u tome da delimo ponekad i nešto loše a ne samo dobro.Ako poène da pije,pa ti si tu da mu skreneš pažnju da pravi grešku zar ne,dobro sad to je tvoje mišljenje.Meni lièno je nebitno a to sam veæ negde i pomenuo ne samo materijalno stanje veæ i veroispovest boja kože itd ako mi je stalo do neke osobe to je zato što me zanima ono što ona jeste u suštini a ne kako je obuèena i koliko ima keša,zanima me ono što je u a ne na njoj.
    tiha voda breg roni

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •