Strana 17 od 19 PrvaPrva ... 71516171819 PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 185

Tema: Kako pokazujete osecanja?

  1. #161
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svrco 76
    u bre micoooooooo...dadosmo se u pravu raspravu al dobro je to....u skladu je sa temom pa da ti odgovorim...heheh....sve je to tacno nekad treba i da osjetimo bol i patnju da bi se probudili iz tih bajki o ljubavi i osjecajima..al ...evo u poslednje vrijeme neko mi jako puno prirasta za srce a ja to nezelim jer i ja sama pocinjem nesto da osjecam ali ako to dopustim sta sam opet uradila...gde ce me to opet dovesti..sta da mu kazem ....kako da se postavim a da pri tom opet nebude zlo i naopako..jbga kad sam ja osetljiva i ipak ostajem pri tom misljenju da treba da se kontrolisem maksimalno....moram da ga istjeram iz sebe...jedino tako cu opet imati mir....nezelim nikoga da povredim a isto tako da me neko povredi...bolje mi je kad se kontrolisem i navucem svoju masku na sebe i da to zadrzim samo za sebe...tako je manja mogucnost da ponovo prolazim kroz pakao..kad sam ja lude jebes ga...jer kad volim onda volim...kod mene nema one zlatne sredine...il sve il nista...
    • Ti se prijo boris sa sobom a ne sa ljubavi ili osecajima ako je ljubav jaka bez obzira ona uvek nadje put do srca ja uvek kazem koliko sam slaba neko nece biti jak. Zasto ne pustis nekoga da proba probiti te barijere?
      sta imas izgubiti?
      jel ti se zuri negde?
      Nemoras nekome pokazati svoje osecaje(oseti se to i bez reci ili dela) ali ih isto tako i ne gusiti u sebi! Jednostavno pusti nekoga da zivi u tebi, ne misli koliko ti je pruzio i uzvratio jer svoj osecaj mozes komotno pokloniti umesto pozajmiti!na taj nacin izbegnes svaku povredu!
      Gde ti vidis sebe za 10 godina?
      Razumem ja da si povredjena ali ti je bez veze to sta ako me povredi sta ako ne uzvrati sta ovo ili ono:
      Pa sta zivot ide dalje Cmokiccccc
      Sunce sija zemlja se vrti ...........

  2. #162
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Uh ovo mi se bas svidjelo to volim nije ovo Svrco nikakva rasprava jednostavno razmjenjujemo misljenja i slazem se sa Nepoznatom,jer bila sam u situaciji da se branim da zadrzavam osjecaje da se zatvaram u sebe da se borim protiv sebe i vjeruj da me nije odvelo nikuda samo u jos vecu patnju jer vjeruj mi ako nesto ne probas ne znas dali je to to nema tu straha od povrijedjenosti,ja na primjer radje i da me povrijede nego da ubijem osjecaje u sebi jer bez osjecaja si mrtav covjek i mrtav duh,mozes mi ubiti tjelo ali duh ne on je jaci od svakoga bola,opusti se duso moja jos ako su ti osjecaji koji se bude obostrani treba da si sretna a ne oprezna i maskirana,sreca je sam osjecaj da nekome trebas i da ces nekoga usreciti barem za menemi ja sam osoba koja kada voli daje sve nemam ni ja sredine,ako volim i osjecam ma dam sve i ne zalim nikada,jer znam barem na tren sam bila sretna u potpunosti
    moj spasitelj__________________________

  3. #163
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    he..he..mico nemislim ni ja rasprava ko rasprava bukvalno....ja to tako kazem...a sto se tice svega toga ok jeste da covjek nekada treba da se otvori pa kako bude...mada uvjek postoji ono,,ali,,ja sam licno takva kakva sam i nebi zeljela da me neko pogresno protumaci jbga...a da dodam i meni se svidjelo to sto ovako mozemo da se ispraznimo kazemo i da malo diskutujemo...e micooo kad me upoznas ne me tuces... jebga takva sam kakva sam...mozda ga i pustim da mi udje u srce posto mi se pod kozu vec uvuko....mada to bas i nije pametno...heheheh...ja cu pokustai da se borim....al u svakom slucaju jbga ja vec nesto osjecam i iskreno receno bojim se....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  4. #164
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Svrco poslusaj me,ako nema prepreka za tu ljubav i jos ako kako ti kazes postoje ti osjecaji kao sto je uvlacenje pod kozu,ma opusti se zeno draga i uzivaj u tome sto ti se pruza,ja volim onu poruku koju sam jednom davno procitala ZIVI SVAKI DAN KAO DA TI JE POSLJEDNJI JER VJERUJ TAKAV DAN DOZIVIS SAMO JEDNOM;NIKADA VISE ISTI SE NE PONOVI
    moj spasitelj__________________________

  5. #165
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Slazem se s Micom!

  6. #166
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..drage moje pametnice...obozavam ja vasssss...vidjecemo sta ce da bude...pred nama je....znam samo da vec osecam nesto..nekazem da mi neprija...al isto tako...ma neznam jebi ga...i breeee...pa nisam se odavno ovako osjecala....hehhe malo glupo....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  7. #167
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svrco 76
    ..drage moje pametnice...obozavam ja vasssss...vidjecemo sta ce da bude...pred nama je....znam samo da vec osecam nesto..nekazem da mi neprija...al isto tako...ma neznam jebi ga...i breeee...pa nisam se odavno ovako osjecala....hehhe malo glupo....
    • Jer to sto srcu prija nemoze da stetiiiii

  8. #168
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...ma moze bre...i necem vise da mislim o tome....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #169
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svrco 76
    ...ma moze bre...i necem vise da mislim o tome....
    i ne treba da mislis nego da se opustis i da uzivas,kome je puno razmisljanja donjelo dobro nikome i nije mica nikakva pametnica sve sto sam ti napisala je iz osobnoga iskustva draga moja
    moj spasitelj__________________________

  10. #170
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...i moji postovi su pretezno iz licnog iskustva..samim tim i taj moj neki strah...al istina je da nekako savladavam i to...reci nekome da osjecas nesto za njega je za mene velik korak...neznam sta da kazem....znam samo da mi je jedna osoba probudila ono sto sam mislila da nepostaoji..tj..da ja to vise necu dozivjeti..mozda ponovo pravim istu gresku..al sta bi sad ...covjek se uci dok je ziv..pa tako i ja sama...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •