Strana 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 185

Tema: Kako pokazujete osecanja?

  1. #81
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    samo VOLJENE i DRAGE osobe i mogu da povrede... inace kad mi neko nesto kaze ko mi je nebitan u zivotu,,,AAAH BRIGA ME.. : )
    taj rad dadi ..........bas to......oni najvise mogu da nas povrede

  2. #82
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Sa odgovorima ali iskreno molim

    kada vam se svidja neko da li vam je vazno da ima neki dobar posao kintu marku automobila(kada pisem mislim i na jedan i drugi pol)
    ili vam je sve nevazno jednostavno volite?
    da li ste imali osecaj da nista osim te osobe ne trebate u zivotu....
    i da vam je sve jedno ko je sta je volite jednostavno?
    pozdrav i dobro mi dosli
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  3. #83
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    na pocetku je tacno tako. Boli te uvo za svetom, ti si zaljubljena u njega; nije vazno ko je sta je, sta ima ili nema; ne vidis dalje od nosa svoga. Posle duze vremena vise nije bash svejedno. Gledas, kakva buducnost te ceka sa tom doticnom osobom, hoces li biti sretna, mozes li sa njim da imas familiju i tako dalje ... uh, komplikovano postane ...

  4. #84
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Sa odgovorima ali iskreno molim

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    kada vam se svidja neko da li vam je vazno da ima neki dobar posao kintu marku automobila(kada pisem mislim i na jedan i drugi pol)
    ili vam je sve nevazno jednostavno volite?
    da li ste imali osecaj da nista osim te osobe ne trebate u zivotu....
    i da vam je sve jedno ko je sta je volite jednostavno?
    pozdrav i dobro mi dosli


    meni je savim nebitnu ulogu igrala kinta i auto kada sam se zaljubiljivala bila sam takva i ostala
    ja ipak imam neke svoje nade da kada se dvoje vole kroz tu ljubav sagrade sve...kada volim volim celim srcem i nebitno aman sve da li to nekom smeta...im,a li komentara na njegov racun ma nebitno vazno je da me voli...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  5. #85
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    kad se dvoje vole ... super je to. A sta, kad recimo on potrosi sve pare ili mozda pocne piti ili nikako da se uozbilji? NE pricam ja o materialnim stvarima; ima li dobar auto ili puno para. Mogu ja i sama doci do tih stvari. Od ljubavi se ne da ziveti ...

  6. #86
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    kad se dvoje vole ... super je to. A sta, kad recimo on potrosi sve pare ili mozda pocne piti ili nikako da se uozbilji? NE pricam ja o materialnim stvarima; ima li dobar auto ili puno para. Mogu ja i sama doci do tih stvari. Od ljubavi se ne da ziveti ...


    naravno ali ako se dvoje vole podrazumeva se da ce paziti na jedno drugo
    nego znam puno zena koje danas postave uslov mora da ima kintu auto i mozemo da pricamo znas...
    ja kada sam se zaljubila i kada sam volela nebitno mi je sve to bilo...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #87
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Za poso mi je svedno, a tako i za auto... nek mozemo sedmicno izac to mi je dovoljno :P I nemora uvjek negdje u klub i na pice moze i u setnju sam da nisam kod kuce hihiihih

  8. #88
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Za poso mi je svedno, a tako i za auto... nek mozemo sedmicno izac to mi je dovoljno :P I nemora uvjek negdje u klub i na pice moze i u setnju sam da nisam kod kuce hihiihih

    dobar ti je post
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  9. #89
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    meni je samo bitno da ima posao. znaci da radi ili da se snalazi za zivot. bez da ga roditelji sa skoro 30 godina izdrzavaju. niti da ga moram ja izdrzavati. inace auto mi je nebitan, nebitno mi je da ima kule i gradove. imamo dovoljno za solidan zivot kad radimo oboje.

  10. #90
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Hihihihi Zivila mustra :P ebiga nije mi toliko sve vazno najvaznije da me voli... nek ima bar neki poso nemora sada da bude presednik neke firme hehehe sam da ima dovoljno da mozemo da izadjemo

    Mi se Volimoooooooooooooooooo Mi se volimoooooooooooooooo

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •