Strana 10 od 19 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 185

Tema: Kako pokazujete osecanja?

  1. #91
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Hihihihi Zivila mustra :P ebiga nije mi toliko sve vazno najvaznije da me voli... nek ima bar neki poso nemora sada da bude presednik neke firme hehehe sam da ima dovoljno da mozemo da izadjemo

    Mi se Volimoooooooooooooooooo Mi se volimoooooooooooooooo

    OD LJUBAVI NASE NICEG NEMA SLADJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    NICEG NEMA SLADJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    OJHA AJDMO DALJE
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #92
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nikada nisam povezivao ljubav i materijalnu stranu . Ko to dvoje spaja , nema pojma o pravoj i iskrenoj ljubavi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #93
    Junior Member
    Datum registracije
    30.09.2005
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    ja nemogu reèi da se ložim na skupa kola ili na neku koja ima love jer bas sam imao takve normalne devojke kojima uvijek fali love

    ja sam lièno mišljenja da je sreèa tamo gdje love nema i obrnuto
    zvezda je život sve ostalo su sitnice

  4. #94
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Nikada nisam povezivao ljubav i materijalnu stranu . Ko to dvoje spaja , nema pojma o pravoj i iskrenoj ljubavi .

    veoma lepo receno
    mada je ovde kod nas u becu.... mnogo njih udaljeno od ljubavi...
    nazalost...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  5. #95
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    To je njihov problem , a i pravo , da svoj zivot kreiraju onako kako oni hoce .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #96
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    eee mustrice nije to samo u Becu toga ovdje pogotov najvise ima ovdje ima vise razvodeni nego ozenjenih i to je bilo u novinama hahahha ja mislim da su rekli da 95% vencani parova da se razvedu....

  7. #97
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Jedino lose sto vidim u tome je to da postoje osobe koje su lako zaljubllive , ali kako se brzo zaljube , jos brze ta ljubav prestane .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #98
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano kad bi znala ...

    - da te zadnji put gledam, kako spavas; pokrila bi te nezno i molila Boga, da cuva tvoju dushu ...
    - da te zadnji put gledam, kako odlazis kroz vrata, zagrlila bi te, poljubila ... trazila jos jedan poljubac ... jos jedan zagrljaj ...
    - da zadnji put cujem tvoj glas; koji me nezno hvali i hrabri; uzela bi kameru, snimila sve tvoje reci i kretnje; da bi to mogla gledati dan za danom ...
    - da je zadnji put; uzela bi si minutu vremena ... stala ... rekla da te volim ... umesto da pretpostavljam, da vec znas ...
    - da je danas zadnji dan; delila bi ga sa tobom ... ne bi ga ispustila posto bi mislila, da ce takvih dana biti jos mnogo ...


    Za svaki slucaj, ako to nije istina; ako je danas stvarno zadnji dan ... ako je danas sve sto imam ... htela bi ti reci ... KOLIKO TE VOLIM ...

  9. #99
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    .........uf maco..........bem ti........... de me naðe..........

  10. #100
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    UHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.....................MA CIKA TI GA BAS STREFI PRAVO U SRCE....................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •