Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: Lifestyle...

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Lifestyle...

    opisite ukratko vash nachin zivota??

    kakav ste tip?

    hajde ovde da diskutujemo o nachinu zivota mladih... starijih?

    posto imamo osoba razlichitog godista na forumu...

    kako se provode i izlaze starije osobe? intelektualne osobe? mladi? zaostali? i tako...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    heh, dobra tema. Moj zivot je jedna velika zurba. Danas, da me pitate, sta imam sutra u planu; ja vam nebi znala reci. Sve ide spontano. Putovanja i take stvari odlucim u pet minuta, zato sto cu sigurno otici...Dosad sam sve planirala i pola stvari mi se nije ustvarilo...Ovako vidim, da mi lakse ide. A sto se tice izlazaka; kako mi padne na pamet. Ili odem u neki kafic na juice, nekad kino; a najvise volim biti kuci i citati knjige...Generacija ljudi mi nije bitna. Volim se druziti sa svima.

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    pokusavam da organizujem svoj zivot koliko je to moguce..cesto mi drugi ljudi poremete planove..radim ceo dan..onda odem u teretanu..ili kuci..sednem za komp ili gledam tv..retko izlazim subotom..ne volim buku..diskoteke..volim da popricam sa ljudima..uz neku tihu muziku..i hladno pice..
    slobodno vreme provodim igrajuci basket..fudbal..uz komp.....a zivot prolazi..a ja jos nista od njega nisam uradio..ali ima vremena..

  4. #4
    Guest

    Podrazumevano

    Ja mrzim organizovan zivot...meni moj haos stvori red po kome se ja savrseno snalazim....sta uopste moze da se isplanira?Apsolutno nista....
    Nekad mi se izmesaju dan i noc pa mi svice u ponoc ....inace najvise sam posvecena pisanju a ostalo sve sto mogu danas ostavim za sutra...izlasci..manje vishe...nekad bas otkacim pa se otkinem do zore...ali ima dana kada volim da uvece ostanem kuci i sama sebi stvorim idealnu atmosferu....uglavnom uvek nesto novo,nesto drugacije jer od monotonije bezim cetvoronoske....i sponatano ..

  5. #5
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    moj moto zivim danas a sutra sta bude znaci nemam cilj zivim kako mi se zivi radim to sto pozelim

    nek me sudbina vodi

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Zavisi...
    Kad studiras i ne zivis vise sa roditeljima..lifestyle se menja skroz.
    Pa krene navikavanje, prilagodjavanje, mucenje sa parama...
    Sve ima svoje prous&cons

  7. #7
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ma kod mene sve zavisi .........haos uvek pomalo ....sta ja znam ja znam na neki nacin sta ocu ali ne volim da planiram mnogo.....ne voli.m perfektan zivot niti perfektne ljude ........zivim kako ja mislim da je ok i kako je meni ok i ako znam da nije uvek sve bas dobro kao sto ja to radim.......ali takva sam....tvrdoglava i teram po svome..........volim da mnogo filozofiram i sto se tice nekih stvar da sve budem kontra....imam dane kad ne bi dolazila kuci uopste........samo izalzci i to a ponakad bi mogla da budem ceo dan u krevetu i sve mi je nesto bez veze.....ponekad mi stvarno treba da sam sa svojom porodicom ono sedimo gledamo tv.......itd moj cale mi prica kakva su pre vremena bila itd.........my lifestyle is wild sve zavisi od razpolozenja ....ne znam sta vise da tipkam to je to.......

  8. #8
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Zivi kako hoces i pusti druge da zive kako hoce.

    Danas nemam volje za diskusiju...drugi put.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #9
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Zivim 200 na sat da mi je stici sve i svuda , mada neki put kad se preopteretim pozelim da sam sam i onda ili odem negde gde nema ljudi ili isteram moje iz kuce na par sati sve pogasim mobilne , tv da dodjem sebi i ispocetka izlasci i lutanje ne bas do maxmuma al tu je ko da mi je 19 -20 god al sta cu nezivi se 100 god a necu onda ni moci ludovati

  10. #10
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    heh, dobra tema. Moj zivot je jedna velika zurba. Danas, da me pitate, sta imam sutra u planu; ja vam nebi znala reci. Sve ide spontano. Putovanja i take stvari odlucim u pet minuta, zato sto cu sigurno otici...
    ... to me kostalo zivota ... sretnija nego pametnija .. treba kolo, da se okrene sad

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •