Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 51

Tema: Kad muskarac mnogo prozivi...

  1. #31
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    da sam ja admin, ne bih smeo ovakvom manijaku kao meni da ponudim urednichku poziciju :P :P
    cudna mi cuda...dodjes i to je to...pa i ovde vidim si cuda napravio...forum je super i bas mi bilo krivo sto sam bio "privremeno odsutan"..ali sad je ok.

    vratimo se temi sta ti mislis sta danasnje devojke vise vole...mladje ili starije...bas me interesuje tvoje misljenje ali misljenje i drugih...

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    pa otvorio sam ja temu o tome... imas ovakvih i onakvih devojaka... imas starijih devojaka koje vole mladje momke, imas i imas i momaka koje vole starije devojke a imas i mnogo mlade devojke koje vole mnogo starije momke... ja sam tip koji ne moze da ima devojku mladju od 3-3ipo godina..do sada mi se samo jednom desilo da mi se svidja devojka koja je dosta mladja od mene..zavisi do devojke...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #33
    Senior Member
    Datum registracije
    19.07.2005
    Lokacija
    SWISS
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    pokusao sam da nadjem temu ali sam tri puta naisao na varijante tem o drkanju pa sam odustao...kakos e zove tema...

  4. #34
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #35
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Prosao sam sve i svasta u svom zivotu , a svojoj sam deci bio vise prijatelj nego strogi i namrgodjeni otac . Znao sam sa njima uspostaviti pravi kontakt i uvek sam nastojao da ih neprimetno usmeravam na put kojim sam zeleo da se krecu . Mislim da sam u tome imao poprilicno uspeha . Hvala dragom Bogu , danas su to svoji ljudi .

    Cerka mi se udala i ima dvoje zlatne decice , a sin je mnogo mladji od nje pa jos za to ima vremena . Zavrsio je skolu , zaposlio se i mogu reci da sam sretan sto je tako .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #36
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano Re: Kad muskarac mnogo prozivi...

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    jeste primetili da je cest slucaj kod oceva kad imaju cerku, a oni su pre bili frajeri, spavali sa mnoooogo devojaka, iskoriscavali i sve to.. zar niste primetili da su takvi ocevi puno stroziji sa svojim cerkama? ili je na to mnogo pogresno gledam?: )

    poz...
    • Pa cika borafe moj otac je mnogo prosao u zivotu al nije strog otac daj Boze da je dva puta podigao ton...... al eto nisam ni ja stroga majka danas svojoj deci...

  7. #37
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Rekoh , sto se dece tice , sa ponosom se mogu osvrnuti iza sebe .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #38
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano Re: Kad muskarac mnogo prozivi...

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    jeste primetili da je cest slucaj kod oceva kad imaju cerku, a oni su pre bili frajeri, spavali sa mnoooogo devojaka, iskoriscavali i sve to.. zar niste primetili da su takvi ocevi puno stroziji sa svojim cerkama? ili je na to mnogo pogresno gledam?: )

    poz...
    istina je takvi ocevi su jako stroziji prema kcerkama,i nazalost tada one vise ispastaju....a uuuu kad se samo setimm...lellele.....kako me je nekada moj tata maltretiro...al sad kad razmislim zasto ga nisam ponekad vise slusala...jer nazalost je u vise stvari bio u pravu....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #39
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bas i nije neko pravilo . Uzgoj moje dece nije imao nikakve veze sa mojom prosloscu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #40
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    pa niko i nekaze da se to mora odraziti na odgoj svoga deteta,al eto moj otac je bio jako strog prema meni....u nekim momentima mozda i previse....al nezamerim mu jer je sad kad promislim u mnogo cemu bio u pravu...sad zazali vise puta sto tad u tom momentu nisam ucinila onako kako mi je on govorio...u svakom slucaju ima to veze.....kad muskarac prozivi odrazi se to i na decu...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •