Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live

  1. #1

    Podrazumevano Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live

    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 01 - Mario Huljev - Africa (4:25)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 02 - Mario Huljev - Jace Manijace (3:02)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 03 - Mario Huljev - Ti Si Mi U Mislima (3:44)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 04 - Zeljko Banic (Songkillers) - Nadahnuce (4:0
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 05 - Neno Blan - Ella E (4:57)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 06 - Dean Dvornik & Kineski Zid - Ja Vidim Sve (4:17)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 07 - Vjeran Misurac (Zinedine Zidane) - Djiha, Djiha (3:47)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 08 - Nina Badric - Biti Sam (4:32)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 09 - Davor Gobac & Sane - Imam Rep (3:2
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 10 - Dean Dvornik - Iden Ca Ka' I Moj Caca (4:20)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 11 - Josipa Lisac & Gibonni - Rusila Sam Mostove Od Sna (4:22)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 12 - Ivana Kindl - Ljubav Se Zove Imenom Tvojim (5:53)
    Kontra Regula - 2010 - Tribute To Dino Dvornik - Live - 13 - Svi Izvodjaci - Hipnotiziran (4:00)

    Preslusajte jako dobar Koncert koj je namenjen Dino Dvornik u 2009 godinu na VAS YuCafe Network | Web Portal pod "Download"

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    26.08.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    ne shvaćam, molim da mi netko da točan link za download koncerta ili barem nekih video pjesama.
    kada odem na tu download sekciju, vidim popis albuma ali nigdje ne mogu kliknuti, samo je lista tamo.

    ima li netko tribute to dino dvornik kontra regula 2010 dvd s koncertom od prošle godine?

    hvala!

  3. #3

    Podrazumevano

    @jerkl, pogledaj ovaj video i bice ti sve jasno kako stici do albuma sa koncert-a.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    26.08.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    hvala ali još uvijek ne mogu naći, kada odem na yu live uzivo kategoriju nema ni pod slovom d ni pod t.

    a ni pod yu 2009 2010 new.

    ali dajte mi recite je li to uploadana samo muzika ili ima i video s koncerta isto?

    ako je samo muzika ne treba mi, meni treba koncert s dvd-a je li ga moguce sripati onom tko posjeduje dvd?

    unaprijed hvala na odgovoru!

  5. #5

    Podrazumevano

    sorry jerki, nazalost video nemam

    Ako budem nabavio ili ako bude ovaj DVD da se kupi kod mene kupicu ga pa postavicu ga.

    pozdrav

    Mafija

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •