Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 67

Tema: Povlacenje u sebe kad vam se nesto ne svidja??

  1. #41
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    ok svrle slazem se sa tobom ali dodje momenat kada ne mozes visee i jednostavno osetis da ces puknuti!!!! sta ondaaaaa?????

  2. #42
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    ja sam osoba koja cuti, cuti, cuti...i samo jednom pukne film....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  3. #43
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    ja to sabirm u sebi i onda kasnije samo prsne hahahahaha....
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  4. #44
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DaLeKa
    ok svrle slazem se sa tobom ali dodje momenat kada ne mozes visee i jednostavno osetis da ces puknuti!!!! sta ondaaaaa?????
    ..nista sela moja..veruj mi na rec..bolje i cutati i pucati nego reci nekom koga smatras prijateljem da bi se nako izvesnog vremena ispostavilo da nisi bio u pravu kada si ga tako gledao kao druga ili prijatelja...veruj mi ....izadje na nos....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  5. #45
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    ma i to sam osetila na svojoj kozi aliii ipak nadam se da jos postoje DOBRI LJUDI kojima se mozes poveriti-naravno i to ima svoje granice

  6. #46
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    hmmmmm...postoje naravno...al jako tesko ih je prepoznati....ja bas cesto puta pogresim....pa se pokajem zasto sam ovo ili ono rekla.....posle mi bude krivo...zato sam misljenja da koliko god mozes cuti i drzi na distanci....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  7. #47
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    slazem se a i danas je vrlo tesko naci PRAVOG prijatelja muskog ili zenskog jer se sve nekako izopacilo sto bih ja rekla ....svi gledaju u svemu samo vlastite interese i iskoriscavanje i sto je najgore pojedine osobe ako ima se poveris svaka i mala zamerka izmedju stvara neku vrstu ljubomore i odmah sve propada ...a onda ti bas to TESKO pada....Zato Svrle mislim da si u pravu!!!!!!

  8. #48
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Sve je to OK sto kazete ali zamislite da je neko sa vama koji vas ne voli vise i ne kaze vam istinu vec vas ostavlja u zabludi da je sve u redu iako vi primecujete da nesto ipak ne stima...e sad sta je bolje cutati i ziveti tako ako ne valja ili pitati sta nije u redu? Normalno tu moze doci do svadje, raspravke ili mozda i ne ako doticna osoba odluci da vas slaze i onda su obe strane nesrecne jer vide da nesto nije u redu, povlace se u sebe i u glavi im se svakojake misli vrzmaju i padaju mozda i u depresiju ili sta vec...nismo ni mi svi isti, svako od nas se na svoj nacin suocava sa problemima. Ako se pak izjadaju obe strane nekome dobice savete mozda koje ako primene dovode do kajanja zasto su poslusali i to uradili ili ih oni samo utese da je sigurno sve u redu samo oni to sebi sve umisljaju.

    Tako da ja mislim da je bolje pitati i reci istinu, to sto osecas ili sto ti smeta pa makar i zabolelo ili mozda nekog i uvredilo na neki nacin...ali verujem da je bolje tako. Jer ako te neko voli i razume verujem da se nece naljutiti ako mu kazes istinu.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #49
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    ja sam za to da se kaze ono sto ti smeta, jer tako se problem moze resiti, bilo to u prijateljstvu, ljubavi, braku....naravno ako je u pitanju nebitna osoba onda se moze i precutati, jer...nekada nema potreba govoriti, nego samo treba okrenuti ledja

  10. #50
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    svi smo razliciti pa tako svi imamo i razlicito misljenje
    ja sam vec rekla da treba pokusati reci ali mislim da ced posle ponovo da gleda samo kako da te povredi jer si mu se poverio i na kraju krajeva rekao neke stvari a ono posle....samo gleda da ti vrati udarac mozda ne direktno il nadje nacina da te povredi...pa zato i dalje ostajem pri svom misljenju bolje se povuci i cutati jel nevredi i nije vredno jos veceg bola i razocarenja..
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •