Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 127

Tema: Mrznja?

  1. #41
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    To moze biti samo onda ako se ne srecemo vise .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    03.10.2007
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Bicu iskrena MRZIM...samo dve osobe koi ,su me povredile na neki nacin i upropastili ,Detinstvo mladost i pola zivota ,I sigurna sam da nikad im necu oprostiti...ali nikada nisam izgovorila ,licno njima ili bilo kome da ih mrzim .

  3. #43
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ovaj tvoj tekst na mene deluje kao da mrzis bioloske roditelje (nije kritika)...ja ne mrzim nikoga ali pisala sam vec mrzim osobine neke kod nekih ljudi..kako pevase Vida Pavlovic kad se ljubav u mrznju pretvori..

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    03.10.2007
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Nisu roditelji neznam, kako si dosla do takvog zakljucka:Pitanje je bilo mrznja sto znaci da nemoram reci koga mrzim.Ja sam otvorena osoba ako, te bas intresuje kazacu ....

  5. #45
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    mene interesuje..ja sam radoznala osoba.. nemam pojma kako sam dosla do toga spontano verovatno,ja mogu da budem ogorcena na nekoga il nesto al da mrzim nekoga hm..al nisu svi ljudi isti! nedaj Boze da me obuzme taj osecaj!

    Sigurno imas tragicno iskustvo i prema tome ne moras da pises zbog toga sto sam ja samo radoznala suvise:

    Cmokic!

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    03.10.2007
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Hvala na razumevanju ...Cmokic

  7. #47
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Mislim da nisam sposobna da mrzim bilo koga.Mozda sam nekad za nekoga i izgovorila da ga mrzim ali to je bilo samo u casu bijesa,jer ako zaista mrzis nekoga moras biti spreman da mu naneses zlo,a ja nikome ne bih mogla nanijeti neko zlo,bar ne svesjno.Mogu da osjecam bijes i prezir,ali ne i mrznju.
    U tim trenutcima mogu i da izgovorim svasta,ali posle se kajem zbog toga.
    Cesto puta se zapitam kako osobe mogu da budu tako pune mrznje?!
    ............

  8. #48
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Skoro sam rekla jednoj osobi da je mrzim to mu je doslo toliko uverljivo da mu je par dana titralo ispred ociju..haha

    Da se ponovim ne mrzim ljude al ima ljudskih osobina koje mrzim koje prezirem...

  9. #49
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Ne znam da mrzim,znam da prastam ali ne zaboravljam...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  10. #50
    Senior Member kiki23 avatar
    Datum registracije
    20.08.2007
    Poruke
    2.562

    Podrazumevano

    Neznam mrziti niti zelim to nauciti,ma sta mi god neko uradio brzo to oprostim i ljutnja me prodje,iako bi nekad htjela da duze traje ),ma zezam se,nisam zlocesta,ali zaborav,e kod mene je to problem,sjecam se neki stvari i prije 10god,par nekih razgovora...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •