Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 127

Tema: Mrznja?

  1. #61
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    ne mogu da mrzim..ali u trenutku bijesa desi se da se u meni probude neka negativna osjecanja..samo sto to brzo prodje...
    ............

  2. #62
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    negativna osjecanja su nesta malo drugacija nego sto je osjecaj mrznje,jer ako nekoga mrzis moje misljenje je da si u stanju i da ubijes tu osobu koju mrzis,mozda grijesim ali za mene je to mrznja
    moj spasitelj__________________________

  3. #63
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    negativna osjecanja su nesta malo drugacija nego sto je osjecaj mrznje,jer ako nekoga mrzis moje misljenje je da si u stanju i da ubijes tu osobu koju mrzis,mozda grijesim ali za mene je to mrznja
    Pa jest da su ta negativna osjecanja slabija nego mrznja...
    ali ja se ne bih slozila sa tim da kad nekoga mrzis si spreman i da ga ubijes...
    ja mislim da mozes mrziti nekoga bez zelje da mu naneses neko strasno zlo..
    Licno za sebe mislim da bih mozda i bila u stanju da mrzim,kada bi neko ucinio neko veliko zlo..ali nikad ne bih bila u stanju ubiti nekoga niti bilo sto slicno tome...
    ............

  4. #64
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Statistika pokazuje da covjek u trenutcima mrznje nema veze sa mozgom i da mnoge stvari koje mu nikada nebi pale na pamet u trenutku pomracenja uma mogu da se ucine
    moj spasitelj__________________________

  5. #65
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Thumbs up Mrznja moze biti jako ubitacna; Mrznjom mozemo biti samo gubitnici

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    ne mogu da mrzim..ali u trenutku bijesa desi se da se u meni probude neka negativna osjecanja..samo sto to brzo prodje...
    Mrznja me je na nesto podsetila, - jako strasan osecaj, koji je ubitacan. Jako je tesko izbeci mrznju. Mznja ostavja oziljke u dusu, koji mogu opet da postanu rane.

    Ljudi koji mrze samo mogu da budu gubitnici ako se toga ne rese na vreme. Svako ljudsko bice gubi mnogo energije kad mrzi, postaje slab, moze da dolazi do ogorcenja. A nista i niko na ovom svetu nije vredan mrznje. Sve sto covek uradi, sve mu se vraca.

    Ja Nela, bas je dobro sto ne mozes da mrzis. Biti besna! to je sasvim normalno. To nije mrznja.

    Osobe (Musko ili Zensko) mrze kad se neko igra s njihovim osecajima, kad su ponizeni, kad im neko uradi neko zlo i kad su jako povredjeni.

    Ljubav i Mrznja je uzas. Toga se covek treba cuvati. Ljubav se brzo moze pretvoriti u mrznju.

    Izvini, ali ja ne zivim na Balkanu. Ne znam bas tako dobro nas jezik.

    Pozdrav

    S

  6. #66
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Podrazumevano Jako teska situacija

    Citirati Originalno postavljeno od Maricaid Pogledati poruku
    Bicu iskrena MRZIM...samo dve osobe koi ,su me povredile na neki nacin i upropastili ,Detinstvo mladost i pola zivota ,I sigurna sam da nikad im necu oprostiti...ali nikada nisam izgovorila ,licno njima ili bilo kome da ih mrzim .
    To znaci da su te osobe u tvojoj blizini.... Detinstvo, Mladost i "pola Zivota"? To zvuci straso... Poznato mi je, jer sam dozivio da svojoj kozi. Na kraju sam se ja razboleo a te osobe su normalno zivele. Tek onda sam ja okrenuo drugi list i otisao.

    Ja sam jos jednoj devojci dao moj komentar. Procitaj molimte (na sedmoj stranici).

    Ja sam slucajno dosao na ovoj stranici.. Nov sam, ali me jako interesuju misljena drugih

  7. #67
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    evo ja da vam kazem mrzim al samo jednu osobu
    za drugih mogu nekako da nadzem razumevanja al ne i za tu osobu
    MISLIM STA RECE

  8. #68
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Slavisa dobro dosao- ne u klub mrznje vec na yu-cafe...Samo opusteno i nemoj da se brines ako napravis koju gramaticku gresku..naime vecina nas zivi van Balkana..

    Sto se mrznje tice kao sto rece Mica i ja sam misljenja da covek iz tog osecanja moze da ubije..ne samo iz tog osecanja vec i iz mnogih drugih al eto ovde je rec o mrznji..Mislim da je svaki covek ma koliko bio dobar u stanju da ubije ako mu se um smraci...

    Slavisa ne bih se slozila stobom da se ljubav moze pretvoriti u mrznju jer to onda nije ni bila ljubav..mada kad god sam na ovoj temi setim se reci moga tate koji kaze da je moja majka zena koju je najvise voleo a sad je najvise mrzi..al koliko ga poznam on to samo tako kaze ja bih rekla da je ogorcen..jedno su reci a drugo je srce njegovo...

  9. #69
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Slavisa4861 Pogledati poruku
    To znaci da su te osobe u tvojoj blizini.... Detinstvo, Mladost i "pola Zivota"? To zvuci straso... Poznato mi je, jer sam dozivio da svojoj kozi. Na kraju sam se ja razboleo a te osobe su normalno zivele. Tek onda sam ja okrenuo drugi list i otisao.

    Ja sam jos jednoj devojci dao moj komentar. Procitaj molimte (na sedmoj stranici).

    Ja sam slucajno dosao na ovoj stranici.. Nov sam, ali me jako interesuju misljena drugih
    Od cega si razboleo? Od osecaja mrznje ili neceg drugog..?

    Kezete ..upropastili mi zivot,unistili me ovo ono..ne kazem da sam ja perfektna al apsurdno je kriviti nekoga drugog i mrzeti za svoj zivot ako je covek punoletan..Jeste kad covek voli,voli celim srcem a kad mrzi-mrzi celim bicem..znaci taj osecaj je jak al i negativno utice na zivot..Nema veze ako ti neko unisti zivot,bitno je da ti ne unisti dusu..Mislim da se samo prastanjem i Bozijom pomoci moze osloboditi taj osecaj mrznje..

  10. #70
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    evo ja da vam kazem mrzim al samo jednu osobu
    za drugih mogu nekako da nadzem razumevanja al ne i za tu osobu
    Caki bez obzira koliko si mi drag batica al znas da uvek kazem ono sto mislim i ne zelim da te povredim svojim komentarem..

    Ne treba tu razumevanje vec prastanje Bato PRASTANJE...

    Ja ne mrzim nikoga na svetu....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •