Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Kad smo kod lifestyle-a: Spanski HOMOSexualci...!!

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ma bre, da bi se to dete rodilo, potrebno je bilo da se prvo muska i zenska strana pojebu

    ako je to moguce, zasto se nisu njih dvojica pojebali i dobili dete? znaci sto ne ide, ne ide... sto se tiche venchavanja dvojice muskaraca, neka radi sta ko hoce sve dok mene ne diraju, nemam nista protiv...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #12
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    dal ja zivela u 18., 19., 21., ili 22. veku.. moje misljenje ostaje isto.. nije dobro za dete da ima dva oca ili dve majke

  3. #13
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ma pustite to ebavanje... danas se svasta radi. Moze se naci zenska, koja ce da "posudi" svoje telo za lepe pare, da rodi nekome dete... ovaj svet je otisao k vragu

  4. #14
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    pukli smo davno
    tiha voda breg roni

  5. #15
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ja ne znam sto vi svi toliko uzbudjujete, eto ja nisam istog misljenja. Homosexualci nisu krivi sto ih zene ne zanimaju zar da ceo svoj zivot provedu sami? Svaka cast onima koji se jos i odluce da i neko dete usvoje. Ima dovoljno nesrecne i sirote dece po domovima kojima ce dve tatice mozda i lepse i bolje detinjstvo da pruze nego toliko drugih normalnih parova. Budimo realni. Jeste da je kombinacija malo cudna i da deca nece biti u drustvu bas prihvacena ali zasto zato sto su ostala "normalna" decica tako vaspitana. Kad bi se deci od malih nogu objasnilo da je sve to u principu normalno i da svakoga treba prihvatiti bez obzira kako i s kim ziveo ali od toga smo tako daleko iako je 21.vek. Zalosno stvarno.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  6. #16
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    homoseksualci su ljudi koji su svoju seksualnost i svoj egoizam istakli ne mesto br.1 i kao takvi svesni su da ne mogu da imaju potomstvo samim tim ni biološki opstanak,pa ako su oni svesni toga i sami sebe osudili na propast zbog æega bi im davali našu decu na vaspitavanje????
    tiha voda breg roni

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •