Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: Devojke pobogu zasto???

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    NE JEDE SE ISTI RUCAK SVAKI DAN...heh...kaze se, AKO JE RUCAK KUCI SLABO PRIPRAVLJEN; IDE SE U RESTORAN JESTI...


    ma necu ga ni jesti, ako je doslo do toga...

  2. #12
    Member
    Datum registracije
    14.04.2005
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    haha...DADI...kako si me odcenio svaka cast....

    ja sam to rekla za one ozenjene sto nevole jesti isti rucak kod kuce...

    a ja bi jela mog partnera svaki dan i noc i u zoru...

    ne bi ga menjala za bilo kakvo pecenje razumes mali sta...

    hocu da ti kazem...ako imas onaj pravi rucak kod kuce staces kod...

    komsije....

    xoxo...

  3. #13
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Dadi hoce da pravi Lom po forumu hahaha kad te zene napadnu bre staces onda lol

    Ebi muske ebi zenske ima ih isti al staces svako po svom ebat ga... jednostavno im se svidja takav life style i ebat ga... nek se brinu oni sto im se to desava, sam se nadaj da se to tebi nece sutra desit hihihihi

  4. #14
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ne znam.. znam devojku koja je vec godinama sa tipom koji je ozenjen i ima dvoje dece.. mada ono.. iako ona ne priznaje sa njim je zbog kesha, ima on neku firmicu... sada i ona ima dete sa njim.. on jos uvek sa zenom.. zena mu saznala i ipak ostala sa njim.. a on je jos i sa ovom..

    znam da ovo nema velike veze sa temom, al me asociralo ovo na nju.. tako nekako...

  5. #15
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    ja ne znam zaista sta da mislim...

    znam devojku koja je imala sve, bogada je, lepa je i sve, i smuva se sa likom koji je vozio bus, on nema para, ima zenu, dvoje dece, ima ga 45 godina, ona je godinu starija od mene, sin mu je vec preko 20 i nesto bio i imao je dete...

    i opet se pitam ZASTO? a mogla je da ima bilo kojeg... zaista ne kapiram... ai OSUDJUJEM takvo ponasanje zena...

    neke zene ne shvataju da tako mogu da uniste neciju porodicu?? i kad ih pitas zasto? Ono eto tako..

    savet ZA MUSKARCE.. ako imate takvu devojku, nemojte da pricate sa njom o tome... lako cete je izgubiti ako je previse osudjujete, podjite kao prvo od svojih greshaka.. znam kad sam ja bio tako detinjast.. non stop sam devojke maltretirao s'tim ali ne namerno, nego eto, nije mi bilo jasno, ali one su to drugachije shvatale... sta je tu je...

    haj uzivajte... ali i dalje mi nista nije jasno

    ej dadi kapiram ja to sto ti nije jasno........ali to je jedino sto moze da bude to je ljubav izmedju njih dvoje........jer kako si to opisao ona je extra riba a on nije nikakav niti ima love znaci mora da bude da je ljubav.........ne mozemo da izaberemo koga cemo da volimo i to je to......

  6. #16
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    nene, nisi ti mene razumela sada ocigledno.. mislio sam, ako neko od tipova ima curu koja je to radila...

    ne zaboravi da svi mi imamo neku proshlost i sve to, sto ne znachi da ne mozemo da se promenimo... ja i dalje stojim iza toga da ce jedna *drolja..." biti mnogo bolja majka nego jedna NEVINA koja udje u brak...

    to nema veze sa brakom i to sve.. ali zasto se neke devojke ne izivljavaju sa zgodnim i finim mladicima nego uzimaju mnogo starije ozenjene muskarce... to mi nije bilo jasno... [zato sto nas fine cuvaju za brak ] :P

    ej dadule...***** te .....to ne moze da se tako globazuje....znaci izmedju drolje i nevine devojke postoji i sredina......nije sve ni crno ni belo.....niti moze da se kaze da ce drolja biti bolja keva. mozda ce biti bolja zena....u krevetu a da ce biti bolja majka ne moze da se kaze tek tako....a fine cura =====>>NO comment.....bolje je da se sad divlja dok se moze dok smo slobodni......ali ne znaci da kad ne udjemo nevine u braku da smo drolje

  7. #17
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    i ja znam par devojaka....jedna od njih je moja sestra....sta da kazem meni je to bezveze....ali tu je musko najvece djubre zato sto je on ozenjen ja ne krivim toliko devojku tj svalerku.....jer on treba da bude dovoljno covek u musko a ne picka........i ako ne moze da se razvede....a ne da se igra osecanjima i zene i ljubavnice i sta ja znam...jos ako ima decu, jadna ta deca, zena ce saznati kad tad i deca ima da pate najvise.....a razumem te zene na neki nacin....sta ja znam njima je to sve jedno sto su ozenjeni zato sto i na neki nacin nije njihov problem taj debil treba da zivi sa tim sto vara zenu....i ako moze mirno da spava....a i to znaci da brak ne funkcionise sto naravno ne znaci da je neko dao toj ribi pravo da se ubaci ali svakome svoje to nije za mene....ne bi mogla da zivim sa tim da sam samo DRUGA zena u zivotu muskarca, pa makar i to bio samo dobar sex!!!!!!!!!!!

  8. #18
    Guest

    Podrazumevano

    Jane krivim ni jedne ni druge..mislim ni musko ni zensko...samo mi bude tragi-komicno da slusam kako se te nadaju da ce se oni jednog dana razvesti od svojih zena pa da ce biti sanjima...
    A inace uglavnom sve potice od novca..jer moj mozak jos ne moze da definise da se mlada devojka zaljubi u nekog matorca koji vec ima decu maltene koliko je ona stara...sranje...
    Ja sam pricala vec jednom da se kod mene u komsiluku neki lik od 52 ozenio ribom koja je godinu dana starija od njegove cerke,a ta njegova cerka se udala za rodjenog brata oceve devojke,znaci sada njene macehe...koji je takodje dosta stariji..i hocete da vam kazem sta sad njih dve rade....dok ovi cuvaju decu one idu zajedno u provod i svaleraciju...

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    a nista drugo i nije bilo za ocekivati^^
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #20
    Guest

    Podrazumevano

    A ta cica sto se tako udala je izjavila DA BEZ STARCA NEMA UDARCA...
    Hehehehehhehe

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •