Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Devojke pobogu zasto???

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Devojke pobogu zasto???

    ovaj, zasto neke devojke jos uvek sebi dozvoljavaju da idu sa ozenjenim muskarcima i ii ? ne znam, mozda sam mogao da napisem ovo i u topicu koji je nina otvorila, ali sam zaista pomislio da ova tema zasluzuje nov topic...

    Znachi znam brdo devojaka koje idu sa ozenjenim muskarcima... ili su ishle, jedan primer, devojka 18 godina, tip 27 i tek dobio sina.. oni otishli da proslave i njih dvoje spavali zajedno.. a zena u bolnici.. ne znam.. ko je tu kriv? mislim, tipa bih streljao, znaci njega bih ubio na mrtvo, takvog jednog gada.. ono... blah...

    nekako opet ne mogu da krivim devojku, ne znam zasto.. ali nije to samo taj slucaj, postoje na hiljade takvih slucajeva i opet ne mogu da objasnim zasto... neki muskarci su vec i preko 40 god, i opet imaju klinke pored sebe od 18 i te klinke prihvataju i zenu njegovu idete i sve,, ali pobogu zasto? mozete da imate mladje, lepse, sposobnije momke...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    14.04.2005
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    to je mozda zbog para posto ovde je drugacije...

    pr; moja komsinica je 32 imala muza i dvoje dece...

    ostavila muza za jednog 23godesnog ona je 120 kg

    adecko je lep neznam sta on hoce od zevota...

    amozda samo krov nad glavu posto nije LOVE...

    XOXO

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja ne znam zaista sta da mislim...

    znam devojku koja je imala sve, bogada je, lepa je i sve, i smuva se sa likom koji je vozio bus, on nema para, ima zenu, dvoje dece, ima ga 45 godina, ona je godinu starija od mene, sin mu je vec preko 20 i nesto bio i imao je dete...

    i opet se pitam ZASTO? a mogla je da ima bilo kojeg... zaista ne kapiram... ai OSUDJUJEM takvo ponasanje zena...

    neke zene ne shvataju da tako mogu da uniste neciju porodicu?? i kad ih pitas zasto? Ono eto tako..

    savet ZA MUSKARCE.. ako imate takvu devojku, nemojte da pricate sa njom o tome... lako cete je izgubiti ako je previse osudjujete, podjite kao prvo od svojih greshaka.. znam kad sam ja bio tako detinjast.. non stop sam devojke maltretirao s'tim ali ne namerno, nego eto, nije mi bilo jasno, ali one su to drugachije shvatale... sta je tu je...

    haj uzivajte... ali i dalje mi nista nije jasno
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #4
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Eeeeee Dadi Dadi nije ni meni to jasno cista mi je glupost a za muske da vam kazem nesto ako ima koju da mu se to desava... njoj se nece nista desit al ce se tvoj brak razjebat i udarices glavom jednog dana u zid i reci sta si mislio hehehe eee dobra devojka hoce me bla bla a zasto si se onda zanio pobogu.... glupost za takve devojke ne znam da kazem a tj za udate zene.... pihh sramite se!

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    nene, nisi ti mene razumela sada ocigledno.. mislio sam, ako neko od tipova ima curu koja je to radila...

    ne zaboravi da svi mi imamo neku proshlost i sve to, sto ne znachi da ne mozemo da se promenimo... ja i dalje stojim iza toga da ce jedna *drolja..." biti mnogo bolja majka nego jedna NEVINA koja udje u brak...

    to nema veze sa brakom i to sve.. ali zasto se neke devojke ne izivljavaju sa zgodnim i finim mladicima nego uzimaju mnogo starije ozenjene muskarce... to mi nije bilo jasno... [zato sto nas fine cuvaju za brak ] :P
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #6
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    odkud ja znam pitaj neku koja je to radila heheheh sta imam budalesat oko toga...

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    14.04.2005
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    pa mozda su ozenjeni iskusnii...

    ako pricam za sebe ja nikad ne bi isla sa ozenjenim.....

    ma koliko da mi se neko svidja nije fer za njegovu zenu.....

    ali treba da svatite NE JEDE SE ISTI RUCAK SVAKI DAN....

    xoxo

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ja nimalo ne osudjujem takve devojke muskarac koji ima zenu decu jednom recju sve i sam sve to stavlja na kocku pa zasto bi se onda jedna slobodna devojka brinula za to?
    taj muskarac je po meni sam kriv ako dodje do razvoda braka itd,,,
    neznam kako bi na ovu temu opsirnije komentarisala jedino sto mogu da kazem da je tema jaka,,,i da treba dosta mozga da se ukljuci...
    mada sto kaze dadi sekira me malo da tako lepe mlade mogu da za sobom vucu neku ozenjenu matoru drtoljinu
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    kako god : ) svako ima svoje misljenje. cekam ostala...

    p.s: Anice kako si rekla ono? NE JEDE SE ISTI RUCAK SVAKI DAN?
    pa ovaj, ti ces onda biti zena koja se NE JEBE SA ISTIM COVEKOM ceo zivot? zato se pojebi sa dovoljno pre braka... moj savet....
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #10
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Mlada devojka, koja nadje ozenjenog matorca nije spremna na ozbiljnu vezu. Njoj odgovara, da se sa njim gotivi a posle svak na svoju stranu. On kuci svojoj familiji a ona dalje u hajku. Zna, da je nece zvati niti proveravati i tako dalje. Druga stvar su pare i samo pare. A najvise mrzim sponzorushe, koje se prodaju za provod...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •