Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 71

Tema: Sta je za vas najvredniji poklon

  1. #21
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Poklon je osmeh. “Zdravo kako si?” Poklon je i kad nekog zagrlimo, potapšemo po ramenu. To je poljubac, pismo, pesma koju nekom namenimo. To je šnala za kosu, knjiga, buket poljskog cveæa ali i prsten s brilijantom. Najsreæniji su ljudi koji podjednako uživaju u cveæu kao i u prstenu. U malim stvarima kao i u velikim. Naš život èine male stvari a osmehe možemo da poklanjamo i primamo svakog dana. Skupocen poklon dobiæemo jednom ili nikad u životu. Ako umemo da se radujemo malim stvarima, onda æe nam lakše biti da u svakom danu pronaðemo neko zrnce sreæe, kako bismo taj dan lakše preživeli.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  2. #22
    Senior Member sabinaOKARA avatar
    Datum registracije
    30.09.2005
    Lokacija
    slovenija
    Poruke
    368

    Podrazumevano

    Volim sve poklone jer tad znas da se je neko potrudijo za tebe da ti je to i kupijo,a najljepsi poklon nisu samo materialne stvari,ja sam dobila najljepsi poklon od boga ljubav mog momka
    KAFENO ne da TVOJA OKARA TEBE NIKOME *mwa*

  3. #23

    Podrazumevano

    nije bitna vrednost bitno je da je od

  4. #24
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    svaki poklon koji kasnije kada pogledam ili dodirnem u meni budi lepa seæanja je vredan poklon za mene
    tiha voda breg roni

  5. #25
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...svaki poklon je na svoj nacin drag i lijep...meni licno najveci poklon su moja dva andjela..i to mi dosta za citav zivot...a sto se tice ovako nekih pokloncica..hmmmm...nije bitno sta je to vazno je da je od srca...pa taman to bila i cokoldica..hehehe..ja se obradujem...ili kada ti neko pokloni lijepu rjec...utjehu...razumjevanje....pa kud ce ti veci poklon..nema para da se to moze kupiti.... :P
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  6. #26
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    najveci poklon je ljubav moga Saleta
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  7. #27
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..eto danas sam dobila jako vredan poklon od srca mi ga je neko poklonio..prvo nisam htela da ga uzmem,al na kraju morala sam...drag mi je poklon i iskreno obradovala sam se...al nezalost...nemogu nekome da uzvratim ono sto mi nudi vec odavno..jer nemogu da mu uzvratim istom mjerom..al poklon je poklon...ma neznam sta uopste pisem...bem ti poklon...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #28
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Bravo za strawberry pravi poklon si dobila ali misli da bi jos trebala sebe iznenaditi.

  9. #29
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    najvredniji poklon su mi deca i njegovo srce ....

  10. #30
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    najveci poklon mi je sinoc dragi moj,moja ljubav poklonio kao iznanecenje,necu da otkrijem sta je, ali mi je bio drag i najlepsi dar zato sto je bilo od srca,a u zadnje vreme nisam ni dobila neki poklon,ovo me bas osvezilo i napravilo srecnu--volim te ljubavi moja..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •