Lepa Brena proslavila 50. rođendan
Ne plašim se starosti

Lepa Brena je juče u svojoj kući u Majamiju proslavila 50. rođendan. „U drugoj polovini života trudiću se da nadoknadim sve ono što sam u prvih 50 godina propustila“, veselo kaže slavljenica.





Najpopularnija pevačica u bivšoj Jugoslaviji ove godine proslavlja i 30 godina karijere, ali i punoletstvo svog braka sa Bobom. Ona je sa porodicom već sedam dana na Floridi.


- Boban, deca i ja se trudimo da što više vremena provedemo napolju. Florida mi baš prija i klima je savršena. Išli smo na izlet u Orlando, obišli Ki Vest, a mnogi ovde dolaze i zbog ribolova - priča Brena koja je uspela da upeca veliku ribu iako je početnik.

Kaže da joj je 50. rođendan kao i svaki drugi, ali da su njeni najmiliji očekivali veće slavlje. Zbog toga je rešila da sa porodicom otputuje i dobro se provede u Majamiju.

Mnoge lepotice teško podnose promene na licu i telu koje godine donose. Brena ne spada među njih.

- Ne plašim se starosti. Zašto bih?! Kada je čovek zdrav i zadovoljan sobom, svojim poslom, porodicom… onda godine i ne primećuješ. Ja se stvarno osećam bolje nego ikada. Kada živite uzbudljivo, radite ono što volite i umete da izbalansirate privatni i poslovni život; kada imate velike planove, a srećnim vas čine sitnice, onda bore ne igraju ulogu.

Karijera od 30 godina
Iza Lepe Brene je 30 godina blistave karijere. Od kada je 6. aprila 1980. zapevala sa „Slatkim grehom“, nije prestala da niže uspehe. Prvih deset godina provela je na konstantnoj turneji. Imala je po dva koncerta dnevno. Za sledeću godinu Brena planira novi film, novi album i veliku turneju.