Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 79

Tema: Ljubav i Tuga...dva najbolja druga

  1. #11
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ljubav i Tuga DVA SJEBANA DRUGA!!!!!!!!!!!

  2. #12
    Guest

    Podrazumevano

    Ma nije sve tako crno...

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Ma nije sve tako crno...
    dada, i mi smo deca srece
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #14
    Guest

    Podrazumevano

    Pa sad kad pustis salu na stranu zaista nije....ja rekoh zavisi kako definishu ljudi ljubav i sta je ona nekome....mislim sve u zivotu mora da te ponekad i zaboli...ali ko kaze da je ljubav kad te stalno boli....mene kad boli znam da me ne boli ljubav ma koliko nekog volela...moze da te boli necija samozivost,egoizam,dvolicnost,laz....tvoj ponos,sujeta,moral,etika....znaci ne boli sama ljubav....
    Cak ni onda kad je sva satkana od culnosti...ali ni tada nije ljubav kriva ...nesto sasvim drugo je po sredi...jel tako Dadi?....shta se deshava sa tvojim chulima ?

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    sa mojim chulima? nista : ) samo bih se slozio sa tobom nina, po ko zna koji put...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Najtezi trenutci u ljubavi...

    Koji su vam bili najtezi momenti u vezi? Kako ste presli preko njih.. i koliko vam je vremena trebalo?
    Da li se inace prepustite svakom bedaku koji vas snadje ili se ipak borite za bolje i lepse dane?
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #17
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Najtezi momenti bili su mi prve 2 godine, posto sam se samo zezala u vezi i nisam prihvatila ozbiljno al sto sam vise sanjim bila on mene sve vise voleo tako da je bilo dosta svadja... A ja nisam imala srca da mu kazem da ne mislim nista ozbiljno snjim jer mi je bio prvi momak, tako u medju vremenu prolazcih godina uz svadju skoro svaki dan dosla sam do zakljucka dacu se udat za njega hehehe Raskinila sam sanjim bila jedno 5 puta i uvjek se vratila dan kasnije il do kraja dana posto me uvjek ubjedi da me voli i da nece da me pusti od sebe... Dosta sam imala teski dani al sada samo lepi

  8. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Najtezi trenutci u ljubavi...

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    Koji su vam bili najtezi momenti u vezi? Kako ste presli preko njih.. i koliko vam je vremena trebalo?
    Da li se inace prepustite svakom bedaku koji vas snadje ili se ipak borite za bolje i lepse dane?

    ja sam od onih koji se bore za ono bolje sutra,,,
    bedaku sam cini mi se ponekada prepustena celi svoj film zivota u kome mi je glavna uloga robin hud
    ali dosta je bilo nadanja..... i losih trenutaka je ponekada suvise da bi se bilo sta dalo spasiti
    idem u novo sutra
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  9. #19
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    uh, bilo ih dosta. Presla sam kako sam presla ali nisam zaboravila jbg ... dodje i prodje; i ja se uvek nadam "na bolje sutra" ...

  10. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    i dokle tako?
    kod mene je to trajalo sedam dugih godina..
    i veruj mi kada jednom krene naopako ide uvek..
    neda se menjati:S
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •