Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 79

Tema: Ljubav i Tuga...dva najbolja druga

  1. #41
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    uff tu pricu sam citala jos kao savim mala devojcica. dugo vremena sam je imala u glavi, jer mi je jako zao bilo ptice. stalno sam se pitala zasto mora umreti, kad tako lepo peva... danas su mi neke stvari dosta jasnije. bar tako mislim.. sve je lepo, slatko, intenzivno, bolno.. kad ne pripada samo tebi.. kad zivim u ceznji.. kad zivim zbog jednog pogleda, izgovorene lepe reci, slusanja njegovog disanja kada se ujutru probudis, njegovog prelepog osmeha, obraza koji je jednostavno te zovu da ih cmoknes socno: )
    al postoji ona strana koja nas cini dosta ranjivima.. kad se ne javi, kad mislis da je hladan, kad se posvadjate.. i sve to toliko boli.. jer se voli, svim srcem.. i pitas se dal ti je to sve trebalo u tvojim "godinama".. onda shvatis da jeste.. jer taj osecaj da volis preovlada.. jer imas osecaj da bi u jednom trenu mogao izljubiti ceo svet od srece.. i molis Boga.. da ta ljubav potraje.. molis Boga da nikada ne ode iz tvog zivota.. jer kao mala svadja toliko boli.. koliko bi bolelo da ode zauvek.. da vise nikada ne cujes taj smeh.. ne poljubis te usne.. i nikad ne cujes one najlepse dve reci na svetu..

  2. #42
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano Re: ostvljene

    Citirati Originalno postavljeno od crvena ruza
    kako bi ste vi osecali kad cujete da se vas bisvi zeni?
    Pa pošto je bivši, neka radi šta mu volja od njegovog života.
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  3. #43
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    zavisi, koliko osecanja je jos ostalo. Ako je onaj fazon "ok, bilo i proslo; ajmo dalje" - to je okej. Ali ima dosta ljudi, koji su se igrom sudbine rastavili. Osecanja u takvom slucaju ostanu zauvek ...

  4. #44

    Podrazumevano

    mene nazove bivsa i kaze,, zelim ti da dobijes cerkicu sa njom,,
    tako i bi

  5. #45
    Member
    Datum registracije
    19.03.2006
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Markovicu da nema ona slucajno sina?





  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Naravno da bih bio srecan,jer sigurno ne bi bila sa tom osobom da nije srecna sa njim.Sve stvari se desavaju sa razlogom...

  7. #47
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ... ili iz inata. Moja rodjaka se namerno udala za coveka, kojeg je znala tek par meseci. Pre toga je raskinula sa momkom, sa kojim se dugo zabavljala. Mislila je, da je pobedila u zivotu, kad je to uradila. On je nju voleo i verovatno je jos danas voli. Ona sad sama sebi `ebe mater, posto joj je brak "boze ti sacuvaj". Jos danas zali za njim pred muzem. Kakav je to zivot? Treba dobro razmisliti neke stvari, pre nego ih uradis, da se posle na kajes.

  8. #48
    Junior Member
    Datum registracije
    12.07.2006
    Poruke
    1

    Podrazumevano kako razumeti zenu?

    žena se može razumeti samo na jedan naèin, a to je da je pustite na miru sve dok vam se ne obrati.Jer one u onim danima ne žele da ih se smeta i da moraju misliti na nešto što nije primarno.Ja kažem da su žene jaèe od muškaraca ali mentalno
    Marko Jerkovic

  9. #49
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano Re: kako razumeti zenu?

    Citirati Originalno postavljeno od engels
    Ja kažem da su žene jaèe od muškaraca ali mentalno
    Imas pravo. Zene jesu jace od muskaraca...ne fizicki ali mentalno. Mada vecina muskaraca ne bi ovo nikad potvrdila.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #50
    Junior Member famous_girl avatar
    Datum registracije
    16.07.2006
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Pa moja weza je trenutno u krizi....strasno sam slomnjena...
    Desilo se mnogo toga...i on je kriw ja mnogo wise....swe sto je uradio sam mu oprostila...i ewo pokusawam da zaborawim jer sam mnogo gora od njega )...(....Borim se iako mi je tesko...ali ljubaw je to...zbog njega bi swe uradila idem do kraja...nekad kazem sebi nemogu wise...ali prodje to...
    Ne wara te oko...ne waraju dwa...owo pored tebe yesam nisam ja.Pamet da ti stane kakwa promena TWOJA SAM NOWA,STARA DEWOJKA...!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •