Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 79

Tema: Ljubav i Tuga...dva najbolja druga

  1. #61
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    zašto da ne,možda bi to kasnije spalo pod rubliku "najteži trenutci u ljubavi"xaxa
    tiha voda breg roni

  2. #62
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Pazi ovo!! iz inata!!! joj Bože, pa da li ta tvoja drugarica ima i trunku mozga u glavi ili je sav njen svet samo oko tog lika bio izgraðen?! e kako je to jadno i bedno gnušam se takvih "ljudi".Mnoge moje bivše su udate i imaju svoju porodicu imam sasvim normalan odnos sa njima sasvim su drugi mentalitet osobe koje su bile samnom u vezi.
    tiha voda breg roni

  3. #63
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    zato što je ljubav najuzvišenije oseèanje koje obuzima èoveka ljubav, bol i patnja su tri nerazdvojna oseæanja koja se prepliæu i smenjuju u nama,šta æe prevladati zavisi od mnogih okolnosti ali presudan uticaj imamo mi sami i naše ponašanje,najgore je to što obièno kasno shvatimo gde smo pogrešili i tada nastaje bol i patnja kao kazna za sve propušteno ali to nas uèi da ako nam se ukaže ponovna šansa ne pravimo iste greške
    tiha voda breg roni

  4. #64
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    heheheh...sta reci...meni je u svakom slucaju tesko...jer ga jos uvek posle svega volim...al bez obzira na to jedino sto mogu da kazem jeste..nek mu je sa srecom...a ja cu vec nekako tesko je biti ostavljen.....
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  5. #65
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Tesko... ali neka mu sa srecom...
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  6. #66
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano Re: Ljubav i Tuga...dva najbolja druga

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    zasto ljubav mora uvek da nanese bol i tugu?
    zasto moramo da placemo da se kajemo ili da preklinjemo?
    zasto je u zivotu tako?
    zasto nekoga sretnemo prekasno?
    zasto se svaka ljubav zavrsi sa suzama u ocima?
    cmokic i dobro dosli...

    e i ja trazim odgovore na ovakava pitanja
    al to valjda zato sto neko ima srece i dusu
    sto zna da voli i pati pa i preklinje
    a opet neko mesto srca ima kamen ili celik ili sta vec
    ko ce mu ga znati...kad nadjem odgovore na ta pitanja javice vam
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  7. #67
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    javite i meni...

    ujedno m i re ite i zasto se nejacvlja...´?

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #68
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...najtezi momenat mi je bio kada mi je otvoreno rekao i priznao".... ja nju volim i nemogu bez nje...shvati me molim te..."tada sam mislila da necu docekati sledece jutro...boljelo je...toliko jako da nisam zeljela vise da zivim....nisam znala de sam niti sta da radim...rekao je to sa toliko emocije koje meni nikada za toliko godina nije pokazao...toliko sam ga voljela da sam bila spremna da je potrazim samo za njega da on bude sretan..e sad pala sam u veliki bedak....depresiju..u muke iz kojih sam mislila da se nikada necu izvuci...ali evo me danas ponovo ona nekadasnja..na ni meni poznat nacin sam se izvukla iz svog bedaka....na kraju krajeva morala sam nastaviti dalje ako nizboceg drugog onda zbog mojih andjela..i dan danas se borim i idem dalje a kako to samo ja znam...jer jos uvjek je jako tesko vidjeti ga snjom,tada pocnem proklinjati samu sebe,i pitati se sta to ona ima a ja ne...tada ponovo nestanem negde de me niko nevidi,i pustim suze ,ispraznim se...i onda ponovo idem dalje stvorim svoj zid da niko nevidi kako mi je..
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  9. #69
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano Re: Najtezi trenutci u ljubavi...

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    Koji su vam bili najtezi momenti u vezi? Kako ste presli preko njih.. i koliko vam je vremena trebalo?
    Da li se inace prepustite svakom bedaku koji vas snadje ili se ipak borite za bolje i lepse dane?
    • e ovde cu odgovoriti drugom prilikom posto ne volim da pisem teske trenutke ili da se secam nekako gledam zivotu u lice ne u ledja....

  10. #70
    Member AnA_Y avatar
    Datum registracije
    02.03.2007
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Jedan od tezih momenata u ljubavi je bio kada sam saznala da me vara...uh...bilo mi je uzasno tesko, ali sam bila tako smirena da sam i sebe iznenadila (tad sam najgora) . Trazila sam da mi kaze ko je u pitanju, jer bi svakako saznala, imala sam njen broj. Rekao je, jedva, znam tu osobu iz vidjenja i nju nemam sta da krivim, da nije ona , bila bi neka druga....i oprostila sam mu jer se iskreno pokajao, promenio se na bolje, od toga ima vise od godinu dana i nikada posle toga mu nisam to nabijala na nos, pricali smo o tome i on kaze da je tek tad vidio da me moze izgubiti sto ne bi mogao podneti, u to vreme se bas cudno ponasao, bila sam zabrinuta za njega...ljudi smo, gresimo! Ja sam se promenila u tom smislu sto sam pocela da mislim jos vise o sebi, da radim na sebi i da izgledam lepse nego ikad do tada, tako da to ima i svojih prednosti

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •