Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Forumska ljubav

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano Forumska ljubav

    Citat:
    Dakle, da li znate za slucajeve gde su se ljudi slucajno upoznali (na forumima, chat-u) i ostvarili kontakt uzivo i mozda zapoceli neku vezu ili samo prijateljstvo?

    Da li ste pristalice toga?

    Da li se nekome od vas to desilo?

    To neka bude za pocetak, a temu cete (sigurna sam), sami prosiriti...
    Izmenio/la Srna; 15.08.2009 u 20:09.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    eto znao sam ja da ce meni trebati dugo da te odgonetnem...
    Šalim se ,ovo nema veze stim,nego za temu dobra je,sviđa mi se.Ja sam preko neta upoznao dosta ljudi koji su mi veoma dragi i koje zaista cijenim.Mislim da se više može upoznati dobrih ljudi(prijatelja) nego ovako u realnom..Ja sam za ....I smatram da je moguca i veza cak i uspjesan brak.Samo zavisi gdje ce je covjek traziti na netu.Cak mi je forum nekako naj realniji da se desi neka cvrsta veza.

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    eto znao sam ja da ce meni trebati dugo da te odgonetnem...
    Šalim se ,ovo nema veze stim,nego za temu dobra je,sviđa mi se.Ja sam preko neta upoznao dosta ljudi koji su mi veoma dragi i koje zaista cijenim.Mislim da se više može upoznati dobrih ljudi(prijatelja) nego ovako u realnom..Ja sam za ....I smatram da je moguca i veza cak i uspjesan brak.Samo zavisi gdje ce je covjek traziti na netu.Cak mi je forum nekako naj realniji da se desi neka cvrsta veza.
    Bas mi je drago sto je neko pisao na ovu temu..Znam da je lijepa i da dosta njih tu ima o cemu da pise ..Samo ako budu zeljeli...
    Izmenio/la zvuk tisine; 19.03.2009 u 22:15.

  4. #4
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    pisat cu jednoga dana i tu o mojoj ljubavi jednoj i jedinoj pravoj i istinskoj koja se desila upravo tu na ovome chatu na ovome forumu i koja jos zivi u mome srcu,disem za tu ljubav za njega i volim ovaj chat i forum jer mi je donjeo njega dao mi je ljubav i mogu otici i mogu proci godine da ne pisem tu da ne dolazim ali cu se uvijek vracati i uvijek cu voljeti njega i ovaj chat i ovaj forum
    moj spasitelj__________________________

  5. #5
    Member vexy avatar
    Datum registracije
    17.03.2009
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    ja ne poznajem nikog u rl kome se desilo da je preko neta (na bilo koji način---chat, forum i sl9 upoznao osobu svog života
    ali verujem da je sve moguće
    harmonija života

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    pisat cu jednoga dana i tu o mojoj ljubavi jednoj i jedinoj pravoj i istinskoj koja se desila upravo tu na ovome chatu na ovome forumu i koja jos zivi u mome srcu,disem za tu ljubav za njega i volim ovaj chat i forum jer mi je donjeo njega dao mi je ljubav i mogu otici i mogu proci godine da ne pisem tu da ne dolazim ali cu se uvijek vracati i uvijek cu voljeti njega i ovaj chat i ovaj forum
    Iskreno nema se sta dodati..svaka cast

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Pa evo jos nesto,neko ne vjeruje u ovo ,ali posto ja zivim van nasih granica vec duze.Poznajem neke ljude ovdje domace koji su se upravo usrecili preko NET-a..Naime ljudi su ipak sa nekim nivoom glede profesije,intelektualci ono bas.Ali to vecinom..Jedino nevjerujem da ce bas neki da kazem obicni ljudi da uspiju u ovom,..Uglavnom poslovni to mogu lakse i nemaju skoro drugog izbora..Jer to ovako izgleda:Ljudi puno putuju ili puno rade u biroima kojekakvim,imaju teske obaveze i zadatke ,tako da im ostane vrlo malo vremena za privatnost,da izidju van i malo se opuste.Tek sto si vani moras da ides,jer valja sutra zavrsiti obaveze,,,itd itd.A ako se malo popije da se opustis i da nekom das do znanja da ti je stalo do te osobe,onda sutradan imas duple obaveze,jer radis mahmoran i pod stresom.Zato je ovo jedino rijesenje,koje ljudi upraznjavaju vrlo ceto danas.CHAT ili ti FORUM moze biti korisniji od IZLAZA u disco.Pisacemo i zasto.pozzHHH

  8. #8
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Kao sto se moglo videti iz mojih postova poznam Anamariu nju sam upoznala 2003 god preko chata i jos uvek se druzimo,Milkicu volim ne moze se opisati,Slatkisicu,Scorpiona,Garavog s njim sam se nasla nadomak Bijeljine potrefili smo se istovremeno na god..odmoru i upoznali smo se..

    Pa evo moja mama se udala pre godinu dana za coveka kojeg je upoznala na chatu,posle razvoda je bila sva van sebe i njeni prijatelji joj namontiraju pc posavetuju je da malo ubije vreme i tako..udade se,lepo im je srecni su..Hvala Bogu..a moram napomenuti da joj je i pukao brak zbog toga sto se moj ocuh tadasnji zaljubio preko neta,prevario potom frka i razvod

    Moze doneti chat il forum muku i slast ljudima..Ja licno jako volim ljude koje sam upoznala odavde..
    Izmenio/la nepoznatamrki; 21.03.2009 u 00:35.

  9. #9
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    sretoh ga jedne divne noci tu na chatu,usao je kako na chat tako i u moje srce,zavolih ga prije no sto ga sretoh,prije no sto me zagrlise te dvije ruke,prije no sto osjetih suze srece zbog susreta,zavolih ga srcem i dusom svojom,volim ga i sada,i neka zivi ovaj chat i neka zivi ovaj forum jer da nije njega ko zna dali bi ikada svatila sta je istinski zavoljeti,sta je istinski patiti,znala sam sta je ljubav znam da volim i znam da ovakva ljubav ne umire,mada nije hepy end ali znam da je ljubav
    moj spasitelj__________________________

  10. #10
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    sretoh ga jedne divne noci tu na chatu,usao je kako na chat tako i u moje srce,zavolih ga prije no sto ga sretoh,prije no sto me zagrlise te dvije ruke,prije no sto osjetih suze srece zbog susreta,zavolih ga srcem i dusom svojom,volim ga i sada,i neka zivi ovaj chat i neka zivi ovaj forum jer da nije njega ko zna dali bi ikada svatila sta je istinski zavoljeti,sta je istinski patiti,znala sam sta je ljubav znam da volim i znam da ovakva ljubav ne umire,mada nije hepy end ali znam da je ljubav
    Joj ljubavi moja jedina.... LJUBIM TI DUSU...!
    Placem od srece... (kao sto si ti zbog mene!)
    Nismo nas dve samo slicne osobe nego nam se ocigledno i skoro iste stvari dogadjaju...

    Na ovu temu cu nekad pisati al sad nemam vremena, moram na spavanje... sorry

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •