Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 72

Tema: da li je nekada za ljubav prekasno?

  1. #11
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano Re: da li je nekada za ljubav prekasno?

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    sta mislite nadjete se u nekoj ozbiljnijoj vezi sa nekim tipom-curom
    i ono mozda ste cak i vencani imate i poneko sladko dete
    i posle par godina shvatite da niste jedno za drugo
    i uz to josh se desi neko treci ...
    neko treci ko je za vas pravi-prava koga kada gledate imate osecaj koji nikada ranije niste imali sta bi tada uradili?
    p.s i ta treca osoba vas voli i zeli?

    da li je za tu ljubav mozda kasno?
    da li ziveti sa osobom koju ne volite ili raskinuti i kranuti putem kojim vas srce vuce?
    POZDRAV i dobro dosli
    bez ljutnje, al pazi se.. ima tu i dosta iluzija.. ipak je sve to slatko i lepo dok je u tajnosti.. al je pitanje kako bi bilo kad bi ste stvarno bili zajedno.. dal bi ta osoba stvarno mogla ispuniti tvoja ocekivanja.. moj savet: dobro razmisli o svemu sta radis

  2. #12
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    sve ste u pravu. Uzecu sebe u obzir. Neka i nije druga igra u vezi. Ako smo shvatili OBADVOJE (ne samo ja) kroz godine, da nismo jedno za drugo; ionako bi se razisli... ako me nista emocionalno ne veze za njega ili njega za mene; ne vidim razloga, da ostanemo zajedno...moje misljenje

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    i ja mislim da ljubav nije vecna ...
    to sam i rekla mojoj najboljoj drugarici koju je njen tip posle par godina zajednickog zivota ostavio zbog druge i rekao da nju samo voli kao sestru
    rekla sam joj da ga pusti i da ce se i na njenom putu pojaviti neko ko ce da je voli i gleda kao zenu...
    zar ne?
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    osecanja....
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    dadY prvi kandidat
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    za sta
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #17
    Junior Member Atlantis avatar
    Datum registracije
    10.07.2005
    Lokacija
    izmedju stvarnosti i sna
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Nijedna ljubav nije vecna sem ljubavi na relaciji roditelj-dete.Sve ljubavi se lagano pretvaraju u naviku,i ako ih ne negujes novim izazovima,inspirises svog voljenog i sebe na nova budjenja,jednog jutra shvatis da je ljubav jednostavno,kao zhar na koji nije dodato nista,ugasnuo.Sasvim je normalno da nakon toga dodjes u poziciju da se zaljubis u neku drugu osobu,i da budes u ogromnom konfliktu sam sa sobom ,sta uciniti,ostati u vezi bez ljubavi ili otici za srcem.Hazard,rulet zivota.Ja licno sam dozivela krah vise ljubavi,jedna posebno dramaticna jer sam morala da se razvedem no...Zivot tece dalje,ljubavi se radjaju nove,i tako,dok zelis da zivis otvorenog srca,ne dozvoli da te bilo sta sputa.
    Well life has a funny way of sneaking up on you
    And life has a funny way of helping you out

  8. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    to si potpuno u pravu,,,,
    mada mi je nekada tesko kada vidim one sladke bake i deke kako se vole i drze za ruke kada preguraju zajeno 30-40 pa i vise godina braka
    pitam se kako je to moguce?
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Atlantis
    Nijedna ljubav nije vecna sem ljubavi na relaciji roditelj-dete.Sve ljubavi se lagano pretvaraju u naviku,i ako ih ne negujes novim izazovima,inspirises svog voljenog i sebe na nova budjenja,jednog jutra shvatis da je ljubav jednostavno,kao zhar na koji nije dodato nista,ugasnuo.Sasvim je normalno da nakon toga dodjes u poziciju da se zaljubis u neku drugu osobu,i da budes u ogromnom konfliktu sam sa sobom ,sta uciniti,ostati u vezi bez ljubavi ili otici za srcem.Hazard,rulet zivota.Ja licno sam dozivela krah vise ljubavi,jedna posebno dramaticna jer sam morala da se razvedem no...Zivot tece dalje,ljubavi se radjaju nove,i tako,dok zelis da zivis otvorenog srca,ne dozvoli da te bilo sta sputa.
    vidis, ovo je ono o cemu sam ja pricao svo vreme... znaci, ako 5godina jedes samo krastavac salatu, posle 5 godina ces sigurno pozeleti da bar dodas malo tomato-a u tu istu salatu... eeh a sta ako je paradajz ukusniji od krastavca? upravo...

    dakle, da bi veza opstala moraju oba partnera da se trude oko iste, da stalno dodaju nekih novina, menjaju fizichki izgled [frizurice, stilove oblachenja...] da iznenadjuju jedno drugo sitnim i nekim velikim stvarima... vodjenje ljubavi na neobichnim mestima...ma ne znam.. jednostavno sve... tako da, inace? ma daj, ako ne budem bio u situaciji da mogu da ozenim jednu takvu devojku, necu ni da stupam u brak...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    MA ...ja mislim da dosta igra ulogu i karakter i koliko su partneri spremni jedno za drugo da ucine i da se bore za ljubav,,,
    mislim da je najgore kada se ljubav pretvri u naviku
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •