Strana 77 od 109 PrvaPrva ... 2767757677787987 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 761 do 770 od 1081

Tema: Nastavi pricu ....

  1. #761
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    naisla moja zena i .....

  2. #762
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    donela metlu iz ostave i poèistila stepenište,ondak je unišla u hodnik i pozvala hitna kola da me odvezu i pruže mi pomoæ,jerbo sam se bio ušinuo,tada se na vratima pojavila i ONA sa plavim piluilama u ruci i to je bio moj a ujedno i ovoj prièi KRAJ.
    tiha voda breg roni

  3. #763
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    svaka cast hehehheheh

  4. #764
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    rekao je Mujo,dok je prstom èaèkao nos,Hasi.Ne,ne bolan tebi svaka svaka æast,jes ispo jaran matere mi.Dobro, reèe Mujo,dok je pravio kuglicu izmeðu palca i kažiprsta od materijala koji je našao u svome nosu,ako sam ja jaran i meni svaka æast haj onda ti vodi na pivu ba.Haj, ja æu platit pivu al æešj ti platit veæeru!,valja, reèe Mujo,i kažiprstom ispali malecku kuglicu daleko od sebe.Sedoše obojica u Mujinu limuzinu na koju je bio posebno...
    tiha voda breg roni

  5. #765
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    postavljen mercedesov znak,muja pita hasu: jel bolan haso sta ti je ovo napred a on mu odgovori ma to mi je bolan nisan za pesake u tom trenutku se ........

  6. #766
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    upalilo crveno svetlo na semaforu ....
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #767
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    sreæom po njih to je bilo u drugom gradu, pa su mogli da nastave dalje u željenom pravcu,dok je Mujo vozio kao Majk Andreti u najboljim danima,haso je vratima obarao pešake koje je Mujo mašio svojim nišanom.Tada Mujo priupita Hasu,a bolan ðe æe mo? ma idemo u onaj novi kafe u gradu,onaj znaš "hauat",-ne znam bolan nikad æuo zanj.,ama jeba ga ti ima ono æetniæko slovo y,bem li ga kako se zove piše hayat,tamo idemo na pivu,-valja,reèe mujo i doda gas do daske i dok se kazaljka pela i pokazivala 75km/h,sa radija se èula...
    tiha voda breg roni

  8. #768
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    objava , da neki ludaci autom gaze sve redom ....
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #769
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    sreæom,to nisu bila njih dvojica pa su se mirno i bez veæih problema sa brisaèima ,stigli do hajat hotela,a unutra peva lepa Brena,njihovoj sreæi nije bilo kraja.Seli su za astal sa kojeg je pucao pogled na binu i brenino kratko haljinèe,utom je stigao i kelner,"dobro veèe izvolite"-dvije pive-reèe haso i ne pogleda ga,stavi kelner dvije pive ali zaèepljene i poèe da traži otvaraè,haso ga pogleda i reèe ,daj ba otæepi ovo i naplati,kelner otvori flaše i reèe 40 km,.Haso ga pogleda i reèe -kolkoooo ,aj ti bolan to sad zaæepi,ustadoše i krenuše ka izlazu dalje...
    tiha voda breg roni

  10. #770
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ne plativsi pive ......................

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •